ITDOT Sp. z o. o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.itdot.pl/
Dodano: 2019-01-01
Telefon: 48 331-02-69
Miejscowość: Radom
Adres: Kilińskiego 15
Kod pocztowy: 26-600

Źródła:
http://www.itdot.pl/projektowanie-stron-radom.htmlAutor: Aurelia Urbańska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Projektowanie stron internetowych radom - http://www.itdot.pl/

Strona internetowa to ważna wizytówka dla każdej firmy. W dzisiejszym świecie trudno wyobrazić sobie rozwojowy biznes, który pomija działalność w Internecie. Do ITDOT zgłaszają się przedstawiciele różnych branż, a łączy ich jedna cecha. Wszyscy chcą jak najlepiej zaprezentować się w trybie online.

Planując profesjonalne projektowanie stron internetowych w Radomiu, warto zwrócić uwagę na:

  • zastosowanie ciekawej, estetycznej szaty graficznej, która przyciągnie uwagę odbiorcy i sprawi, że zainteresuje się ofertą,
  • łatwość wyszukiwania zawartych na stronie informacji,
  • optymalizację treści i zawarcie merytorycznych, wartościowych artykułów,
  • indywidualnie dopasowanie strony do charakteru biznesu.

Osoby projektujące stronę zawsze muszą skupić się na zebraniu informacji o kliencie. Pogłębiona konsultacja jest pierwszym i najważniejszym krokiem. To dzięki niej można ustalić, co ma być widoczne na stronie i jakie zadania będzie pełnić wirtualna wizytówka. Grupy docelowe często wyznaczają kierunek działań, dobór grafiki i przedstawianych tekstów.

Choć niekiedy wydaje się, że tworzenie strony jest zagadnieniem typowo technicznym, wymaga ono zaawansowanej wiedzy marketingowej. Należy również mieć pogląd na działania konkurencji i współczesne trendy na rynku. Przy identyfikacji wizualnej liczą się nawet najmniejsze detale. Tak naprawdę klienci podejmują decyzje o współpracy w ciągu zaledwie kilku sekund. Albo zostaną na stronie i zapoznają się z ofertą, albo wyjdą z niej i poszukają informacji u konkurencji.

Niezmiernie ważne jest także dostosowanie strony do różnych urządzeń mobilnych. Klienci będą wyświetlać treści na smartfonach, laptopach, tabletach... Wszędzie występuje nieco inny ekran i układ strony nie powinien na tym cierpieć. Warto poszukać inspirujących projektów stron i jeszcze przed kontaktem z wykonawcą przemyśleć swoje oczekiwania. Na stronie internetowej pod linkiem itdot.pl umieszczono przykładowe portfolio. Firma specjalizuje się także w interaktywnych plikach multimedialnych. Tworzy ciekawe animacje dla biznesu.