110Hz Audio Showroom


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://110hz.pl/
Dodano: 2023-11-25
Telefon: 696733643
Miejscowość: Kielce
Adres: Aleja Legionów 3
Kod pocztowy: 25-035

Źródła:
https://110hz.pl/KLH-Audio/pr/34Autor: Rozalia Mazurek


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprzęty KLH Audio

Jakie marki sprzętów audio są polecane przez profesjonalistów? Warto zwrócić uwagę na przykład na urządzenia producenta KLH Audio. Wytwarzane przez niego kolumny głośnikowe i akcesoria do odtwarzania muzyki wyróżniają się wysoką jakością.

W ofercie marki znajduje się między innymi subwoofer aktywny, który doskonale sprawdza się jako dodatek do kina domowego. Wyposażony jest w głośnik basowy niskotonowy z powłoką z poliglasu i włókna szklanego. Pasmo przenoszenia dźwięku mieści się w granicach od 32 Hz do 150 Hz, zapewniono wejścia liniowe L/R.  Profesjonalny zestaw audio sprawia, że oglądanie filmów dostarcza większych wrażeń, dźwięki są czyste i realistyczne. Można wykorzystać go także do odtwarzania muzyki.

Kolejną ciekawą propozycją jest głośnik dwudrożny Albany II. Można kupić go w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej lub orzechowej. Sprzęt został wykończony za pomocą okleiny z naturalnego drewna, dzięki czemu prezentuje się efektownie i luksusowo. Będzie doskonale prezentować się w każdym salonie. Produkt zawiera praktyczne maskownice z mocowaniem magnetycznym, a punkty podłączeń przewodów do głośników zostały zabezpieczone gumą butylową.

Jak wybrać urządzenia audio odpowiednie dla swoich potrzeb? Warto rozpocząć od określenia swoich indywidualnych potrzeb. Na stronie internetowej pod linkiem 110hz.pl można zapoznać się z katalogiem sprzętów do kina domowego i odtwarzania muzyki. Przy zakupie kluczowe są dane techniczne i funkcje produktu. W razie wątpliwości warto skontaktować się ze sprzedawcą, który udzieli dodatkowych informacji oraz doradzi przy zakupie. Wysokiej jakości głośniki i akcesoria audio są trwałe i na długo pozostają w idealnym stanie, ale objęte są gwarancją.


Podobne

Image

SAT-LINK

Ogrodowa 3
Opatów

Image

Skybar

Zielona 11
Kornica