ATOM-SERWIS


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://atom-sprzatanie.pl/
Dodano: 2021-02-18
Telefon: 508 042 042
Miejscowość: Poznań
Adres: Unii Lubelskiej 1
Kod pocztowy: 61-249

Źródła:
https://atom-sprzatanie.pl/sprzatanie-magazynow/Autor: Kornelia Jaworska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprzątanie Wielkopolska | ATOM-SERWIS

Dbanie o czystość w biurze jest niezwykle istotne pod kątem zadowolenia i wydajności pracowników oraz tego, jak postrzegana jest dana firma w oczach klientów czy partnerów biznesowych. Zabrudzone i zaniedbane pomieszczenia są siedliskiem kurzu i bakterii, których powinny unikać zwłaszcza alergicy. Na szczęście nie trzeba samodzielnie czyścić wszystkich wnętrz, co wiązałoby się z koniecznością nabywania własnych środków chemicznych oraz mopów czy odkurzaczy. Z pomocą przychodzą bowiem firmy sprzątające, które mają doświadczenie w pozbywaniu się nawet największych zabrudzeń.

Jedną z nich jest Atom Serwis, czyli przedsiębiorstwo o wielu rekomendacjach, które współpracuje zarówno z właścicielami firm, jak i osobami prywatnymi niemającymi czasu na samodzielne porządkowanie domów czy mieszkań. Sprzątanie odbywa się w Wielkopolsce w ustalonym wcześniej z klientem terminie. Tego typu outsourcing przynosi liczne korzyści. Przede wszystkim przedsiębiorcy nie muszą zatrudniać pracowników na etat, a co za tym idzie – tworzyć dla nich osobnych stanowisk, szkolić ich czy pamiętać o odprowadzaniu składek.

Omawiana firma dba także o czystość magazynów, hal produkcyjnych oraz warsztatów samochodowych. Warto podkreślić, że sprzątanie, jakiego się podejmuje, nie kończy się jedynie na zamieceniu wszystkich pomieszczeń, ponieważ pracownicy wykorzystują profesjonalne środki chemiczne niedostępne w zwykłych sklepach, które w krótkim czasie pozbędą się tłustych plam. Posiadają również niezawodne sprzęty, na które składają się między innymi wysokociśnieniowe myjki docierające do najodleglejszych zakamarków.

Firma myje też okna na życzenie klientów, niezależnie od piętra, jak i inne elementy obiektu. Podejmuje się najbardziej skomplikowanych zleceń i zapewnia terminową realizację wszystkich powierzonych zadań. Ostateczna cena usług uzależniona jest między innymi od oferty, na jaką zdecyduje się klient oraz od metrażu jego mieszkania, domu lub innego budynku. To dobre rozwiązanie dla osób chcących zaoszczędzić nerwy oraz swój wolny czas.