Balt Credit Sp. z o. o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://baltcredit.pl/
Dodano: 2021-07-25
Telefon: +48 22 829 91 65
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 18
Kod pocztowy: 00-057

Źródła:
https://baltcredit.pl/zaleglosci-w-zus-i-us-jak-sprawdzic-jak-splacic/Autor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://baltcredit.pl/ • Dług w zus

Niektórzy właściciele firm zajmują się samodzielnie wszystkimi wymaganymi płatnościami, w tym przelewami do pracowników, urzędu skarbowego czy ZUS-u. Inni z kolei powierzają tego rodzaju czynności zatrudnianej księgowej lub zewnętrznemu działowi księgowości. Jednak w obu przypadkach mogą niestety zdarzyć się jakieś niedopatrzenia, przez które płatności nie dotrą do odbiorców w terminie. Może to skutkować poważnymi konsekwencjami, w tym m.in. karami finansowymi, naliczanymi odsetkami czy trudnościami w zaciągnięciu bankowego kredytu. Co więcej, nawet w przypadku niewielkich zaległości sięgających kilku czy kilkudziesięciu złotych, przedsiębiorca może trafić na listę dłużników. To z kolei przyczynia się do spadku wiarygodności w oczach potencjalnych kontrahentów i partnerów biznesowych.

Jak sprawdzić dług w ZUS lub US?

Przedsiębiorcy mogą szybko sprawdzić, czy posiadają jakieś zadłużenie w urzędzie skarbowym lub zakładzie ubezpieczeń społecznych. Najprościej udać się po prostu do jednej z powyższych instytucji i złożyć odpowiedni wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu. Jeśli urząd  takiego dokumentu nie wyda, to wszystko wskazuje na to, że przedsiębiorca ma jakieś zaległości w płatnościach podatków i składek. Lepiej wiec na bieżąco wszystko kontrolować i równocześnie spłacać zobowiązania, aby w przyszłości nie mieć dodatkowych problemów i niezręcznych sytuacji podczas startowania w przetargu, prowadzenia biznesowych negocjacji czy rozmów o kredyt.

Marka Balt Credit pomaga klientom zweryfikować stan zadłużenie w ZUS i US oraz oferuje pożyczki pozabankowe, w tym m.in. na spłatę posiadanych zobowiązań. Po spłacie doradca pomaga również w wykreśleniu danych firmy z rejestru dłużników. Marka proponuje pożyczki inwestycyjne, konsolidacyjne, pomostowe, start up oraz specjalną ofertę dla deweloperów. Wszystkie szczegóły są dostępne na firmowej stronie. Tam też można znaleźć ciekawe porady dotyczące zagadnień związanych z pożyczkami pozabankowymi i szeroko pojętą branżą finansową.