"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://bioexpert.pl/
Dodano: 2020-12-01
Telefon: 780 137 396
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Źródła:
https://bioexpert.pl/produkty/dom/neutralizator-zapachow-kot/Autor: Mateusz Kalinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak wywabić zapach kociego moczu? Różne sposoby!

Posiadanie w domu kota to duża przyjemność, ale także spory obowiązek dla jego właściciela. Nie chodzi tutaj o szczególną opiekę w postaci dawkowania zwierzęciu specjalistycznej karmy lub też odpowiednią do jego stanu zdrowia suplementację, ale przede wszystkim o kwestie związane z utrzymaniem czystości i świeżości w otoczeniu użytkowanym wspólnie przez kota i ludzi.

Koty są z natury czystymi i zadbanymi zwierzętami. Samodzielnie dbają o futro, nie mają też tendencji do eksploatowania miejsc błotnistych czy z dużym zawilgoceniem, które mogłoby skutkować pojawieniem się na sierści śladów błota czy też nieprzyjemnego zapachu. Jest to duży pozytyw dla właściciela zwierzęcia, gdyż próby kąpieli zazwyczaj są bardzo trudne do przeprowadzenia, a nawet mogą generować bolesne rany w postaci podrapań i ugryzień.

Najbardziej problematyczne w hodowli kota okazuje się, według zdania samych właścicieli czworonogów, nauczenie go korzystania z kuwety lub załatwiania potrzeb fizjologicznych na zewnątrz. Im zwierzę jest starsze, tym nauka przebiega trudniej oraz dłużej. Zdarzające się na początku tresury wypadki w postaci mokrej plamy na dywanie lub podłodze to niestety ryzyko właściciela nieodłącznie związane z posiadaniem w domu zwierzęcia. 

Warto pamiętać, że koci mocz może spowodować sporo szkód, takich jak:

  • powstawanie nieprzyjemnego, długo unoszącego się w pomieszczeniu kwaśnego zapachu uryny,
  • wnikanie w strukturę tkaniny dywanu lub wykładziny i powstawania nieestetycznych, trudnych do wywabienia przebarwień,
  • powstawanie widocznych rozjaśnień na powierzchni płytek lub paneli podłogowych.

Wiele osób zastanawia się, jak skutecznie wywabić zapach kociego moczu. Wymaga to zastosowania odpowiedniego preparatu, jak ten, który jest dostępny na stronie internetowej bioexpert.pl. To sprawdzony i polecany przez wielu zadowolonych użytkowników produkt, który nie tylko maskuje nieprzyjemną woń, ale też skutecznie ją neutralizuje. Butelkę takiego specyfiku powinien mieć u siebie w domu każdy właściciel kota, który nie przeszedł jeszcze odpowiedniego treningu czystości.