BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.kingnieruchomosci.eu
Dodano: 2021-11-11
Telefon: 91 820 26 26
Miejscowość: Szczecin
Adres: Jagiellońska 18
Kod pocztowy: 70-362

Źródła:
https://www.kingnieruchomosci.eu/oferty/hale/wynajem/szczecinAutor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Duże hale na wynajem w Szczecinie

Prowadzenie firmy w branży produkcyjnej czy magazynowej wymaga posiadania odpowiedniej przestrzeni do gromadzenia wszystkich produkowanych oraz sprzedawanych towarów. Jest to branża, która dosyć szybko się rozwija i bardzo często - z biegiem czasu - jeden podstawowy obiekt okazuje się niewystarczający. Zakup czy też postawienie kolejnej hali wiąże się niestety z dodatkowymi (niemałymi) kosztami, a także czasem, który jest dosyć istotny w prowadzeniu własnego biznesu. Najszybszym rozwiązaniem (krótko- lub długoterminowym) może okazać się wynajem dodatkowej hali w dogodnej lokalizacji.

Hale na wynajem - Szczecin i okolice

Na stronie dostępnej pod adresem kingnieruchomosci.eu można zapoznać się z bogatą listą nieruchomości zlokalizowanych w okolicy Szczecina. Agencja proponuje hale na wynajem o różnej powierzchni i układzie pomieszczeń. Większość obiektów została podzielona na część produkcyjną, magazynową, handlową oraz biurową. Przedstawiciele biura pomogą odpowiednio dopasować obiekt do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ofercie dostępne są hale zlokalizowane w takich częściach Szczecina jak:

  • Dąbie,
  • Słoneczne,
  • Zdroje,
  • Świerczewo,
  • Żelechowa,
  • Załom,
  • Pomorzany.

Przedsiębiorcy mogą wynająć hale z nowoczesnym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami, takimi jak m.in. duży parking, rampy, windy oraz systemy alarmowe. 

Przedstawiciele szczecińskiej agencji będą pośredniczyć w negocjacjach dotyczących ceny wynajmu czy też wysokości ewentualnej kaucji. Ponadto agenci zadbają o kompleksową obsługę, sprawdzą stan prawy i techniczny nieruchomości, a także przygotują umowę najmu we współpracy z notariuszem. Na firmowej stronie zaprezentowano wiele ciekawych ogłoszeń spełniających większość wymagań lokalnych przedsiębiorców. W razie braku odpowiedniej nieruchomości klienci zawsze mogą zwrócić się o pomoc bezpośrednio do agentów działających od lat na szczecińskim rynku nieruchomości, którzy postarają się w krótkim czasie znaleźć obiekt spełniający indywidualne potrzeby właściciela firmy.