Biuro Tłumaczeń MTR


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.mtr24.pl
Dodano: 2022-03-06
Telefon: 662 906 531
Miejscowość: Warszawa
Adres: Mydlarska 47
Kod pocztowy: 04-690

Źródła:
https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/pisemne/jezyk-niemiecki
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C5%82umacz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy


Autor: Maks Borowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Godny polecenia tłumacz niemieckiego - gdzie?

Niemiecki nie jest tak łatwym językiem jak angielski, nie jest też aż tak rozpowszechniony (choć mówi w nim wiele milionów osób na świecie), toteż jego znajomość w Polsce, zwłaszcza na bardzo dobrym poziomie, nie jest częsta. Jednocześnie Polacy mają wiele związków z krajami niemieckojęzycznymi, przede wszystkim z samymi Niemcami, do których najczęściej wyjeżdżają do pracy, ale też na przykład na leczenie. W takich przypadkach potrzebne może być skorzystanie z usług tłumacza, przede wszystkim w zakresie tłumaczeń przysięgłych.

Dotyczy ono tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów - umów, świadectw pracy, umów ubezpieczeniowych, niezbędnych do dopełnienia obowiązków podatkowych, a także, w przypadku leczenia, badań i ich opisów, wypisów itp. Takich dokumentów nie może przetłumaczyć "zwykły" tłumacz, potrzebna jest bowiem znajomość słownictwa specjalistycznego, typowego dla danej branży, a czasem też, w przypadku dokumentów, poświadczenie, dające przekładowi moc prawną.

Gdzie znaleźć takiego tłumacza z niemieckiego lub na niemiecki? Wystarczy wejść na stronę mtr24.pl, by odnaleźć biuro tłumaczeń działające w Warszawie. Zdalnie można jednak skorzystać z jego usług z dowolnego miejsca. W firmie tej pracują tłumacze orientujący się w różnych dziedzinach, są zatem gotowi podjąć się wszelkich przekładów - zwykłych, specjalistycznych i poświadczonych. Jeśli chodzi o tę grupę, nie ma żadnych ograniczeń co do branż, mogą to być tłumaczenia:

  • prawnicze,
  • finansowe,
  • ekonomiczne,
  • podatkowe,
  • dotyczące dokumentów samochodowych,
  • budowlane.

Warto wiedzieć o tych usługach, gdyż mogą one przydać się wielu osobom. Duża część Polaków pracuje za zachodnią granicą, ale bardzo popularne jest też sprowadzanie samochodów zza Odry, których dokumenty trzeba przetłumaczyć.