BUD-WENT


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.bud-went.com.pl/
Dodano: 2022-11-03
Telefon: +48 61 815 50 79
Miejscowość: Biskupice
Adres: Graniczna 15A
Kod pocztowy: 62-007

Źródła:
https://www.bud-went.com.pl/Pl/oferta/centrale_wentylacyjne/Autor: Przemysław Szczepański


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Centrala rekuperacyjna - jaka firma w Poznaniu ją oferuje?

Jedną z metod na zapewnienie sprawnej wymiany powietrza w obiektach prywatnych lub publicznych jest inwestycja w centralę rekuperacyjną. Znajduje ona zastosowanie w:

  • lokalach gastronomicznych,
  • biurowcach,
  • galeriach handlowych,
  • domach jednorodzinnych i szeregowych,
  • placówkach medycznych i oświatowych.

Jednostka ta ułatwia podgrzewanie powietrza rozprowadzanego po całym budynku. To idealne rozwiązanie powstałe z myślą o osobach chcących zminimalizować koszty ogrzewania. Odpowiednio dobrane systemy gwarantują optymalną temperaturę oraz właściwy poziom wilgoci, chroniący przed pojawianiem się grzybów i pleśni na ścianach lub sufitach.

Najważniejszą zaletą centrali rekuperacyjnej jest możliwość sprawnej wymiany zużytego powietrza, co przekłada się na komfort osób przebywających w pomieszczeniu. Jest ono wolne od kurzu, pyłków i zanieczyszczeń, dlatego rozwiązaniem tym interesują się między innymi alergicy. Urządzenia, o jakich mowa, działają nawet przy zamkniętych oknach, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Obiekty wyposażone w rekuperatory cechują się niską zawartością dwutlenku węgla w powietrzu. Ich posiadacze cenią sobie ponadprzeciętny komfort oraz brak konieczności częstego wietrzenia.

Nowoczesne systemy chronią przed zaparowanymi lustrami w łazienkach, zaduchem oraz pojawianiem się nieprzyjemnych zapachów, przykładowo po smażeniu potraw. Są one do nabycia w przedsiębiorstwie Bud-Went, kierującym ofertę do mieszkańców Poznania. Centrala rekuperacyjna daje szansę filtrowania nawiewanego powietrza. Można wyposażać ją w filtry kieszeniowe, wychwytujące zanieczyszczenia oraz w systemy antysmogowe. Jest zasilana prądem i odnajduje się w obiektach o dużym metrażu, takich jak hale magazynowe czy fabryki.