czeski-tlumaczenia.pl


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://czeski-tlumaczenia.pl/
Dodano: 2021-11-19
Telefon: +420 603 440 905
Miejscowość: Nýdek
Adres: Nýdek 15
Kod pocztowy: 73-995

Źródła:
https://czeski-tlumaczenia.pl/Autor: Emil Majewski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Każde tłumaczenie polsko-czeskie to perfekcyjne dzieło

Wybierając usługi biura tłumaczeń, którego witryna to czeski-tlumaczenia.pl, każdy może liczyć na profesjonalną obsługę. Założycielom firmy zależało bowiem na tym, by dla swoich klientów stanowić wsparcie. Każdy, kto zdecyduje się na zlecenie przekładu (do wyboru są tłumaczenia pisemne i ustne), może poprosić o wstępną wycenę, na przykład za pośrednictwem wiadomości e-mail.

W tym miejscu głównym obszarem działań jest tłumaczenie polsko-czeskie oraz czesko-polskie. Jednak, w razie zaistnienia takiej potrzeby, możliwe są także przekłady, między innymi, na język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, czy węgierski. 

Opracowywane są bardzo różne dokumenty. Mogą być to pisma sądowe, publikacje naukowe (medyczne i edukacyjne), czy też dokumenty urzędowe. Każdy klient powinien wziąć pod uwagę fakt, iż na opracowanie profesjonalnego przekładu niezbędna jest odpowiednia ilość czasu. Nie warto zatem odkładać kontaktu z biurem an ostatni moment. Najlepiej umówić się na spotkanie z wyprzedzeniem, aby poznać szczegółowe warunki współpracy i móc ustalić dogodny dla obu stron termin realizacji. 

W przypadku kosztów, dobrze jest zwrócić uwagę na cennik świadczeń (jest on także dostępny na stronie internetowej biura). Tam przygotowano konkretny podział, który prezentuje się w następujący sposób:

  • tłumaczenia pisemne ze standardowym terminem to koszt od czterdziestu dziewięciu złotych,
  • tłumaczenia pisemne ekspresowe (wtedy czas realizacji wynosi dwadzieścia cztery godziny lub mniej) kosztują od sześćdziesięciu ośmiu złotych,
  • tłumaczenia czeskiego na język angielski, niemiecki i rosyjski mają inną stawkę (od siedemdziesięciu złotych).

Dla każdego klienta możliwe jest przygotowanie indywidualnej oferty.