Dekorys


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://dekorys.com/
Dodano: 2021-07-24
Telefon: 781 888 020
Miejscowość: Jarocin
Adres: Powstańców Wlkp. 1
Kod pocztowy: 63-200

Źródła:
https://dekorys.com/pokoj-dziecka-literki-3d-imionaAutor: Maks Borowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Literki imiona | Dekorys

Nawet niewielka metrażowo przestrzeń może zyskać nowy i przyciągający wzrok wyraz, jeśli zastosuje się na niej odpowiedniego rodzaju dodatki i ozdoby. Świetnym źródłem inspiracji, jak zagospodarować małe pomieszczenia (tak przecież powszechne w nieco starszym polskim budownictwie blokowym) jest internet. Dużą pomocą przy znalezieniu nie tylko pomysłu na udekorowanie pokoju dziecka czy salonu są strony internetowe, na których można zamówić poszczególne elementy służące do ozdabiania. 

Polecanym dostawcą, który zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju dekorów na ścianę, jest firma ŁAGODZIŃSKI INVESTMENTS ARTUR ŁAGODZIŃSKI. To właściciel sklepu internetowego, gdzie dostępne są między innymi różnego rodzaju literki na imiona, lampki LED czy miarki wzrostu, które świetnie sprawdzą się do pokoju malucha, a także ozdoby w formie konturów mapy świata, zdobień na szkle czy plakatów, doskonale uzupełniających przestrzeń wspólną. 

Przygotowana przez wspomnianego realizatora oferta pokazuje, że nie zawsze trzeba stawiać na rozwiązania kosztowne i skomplikowane w montażu, aby uzyskać naprawdę przyjemny, spójny i estetyczny efekt wystroju. Subtelna dekoracja na ścianie z pewnością będzie się lepiej prezentować, niż ciężka, zagracająca przestrzeń szafka, stolik czy komoda. Kosztuje także o wiele mniej, niż meble dobrej jakości, więc jest to na dodatek rozwiązanie oszczędne. 

W przeciwieństwie do różnego rodzaju makat, czy ozdób wymagających do ich przywieszenia młotka oraz gwoździ, proponowane dekoracje są montowane na odpowiedniej taśmie montażowej lub piance, dzięki temu nawet osoba nieobeznana z pracami wykończeniowymi poradzi sobie bez problemu z instalacją wybranego elementu na ścianie. Zastosowanie tak prostego montażu pozwala także na szybkie ściągnięcie ozdoby, na przykład jeśli jest ona powieszona krzywo, bez obawy, że tynk lub kolor ścian ucierpi na tego typu operacji. Wystarczy lekko podważyć krawędź dekoracji i delikatnie odciągnąć pozostałą część. Dzięki temu, że poszczególne części są wykonane z wytrzymałego materiału, można je zawiesić w innym miejscu.