DOWAN Sp. z o.o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.dowan.com.pl/
Dodano: 2019-03-07
Telefon: (058) 520 22 19
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Grunwaldzka 220
Kod pocztowy: 80-266

Źródła:
http://www.dowan.com.pl/oferta/sprz%C4%99t-ratwnictwa-medycznego/Autor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprzęt ratowniczy

Oglądając akcje ratownicze prowadzone w krajach zachodnich, polscy ratownicy mogą się czuć niedoinwestowani, a przecież od tego, jakim sprzętem dysponują, zależy zdrowie i życie wielu ludzi. Dlatego każda placówka odpowiedzialna za wyposażenie ekip ratunkowych powinna zapewnić ratownikom jak najlepsze urządzenia i akcesoria, które uczynią ich pracę lżejszą i zapewnią bezpieczeństwo pacjentom.

Różnego rodzaju sprzęt ratowniczy jest dostępny na stronie dowan.com.pl należącej do firmy dystrybutorskiej polecającej produkty znanych i cenionych w branży producentów. Wśród akcesoriów ratowniczych można znaleźć między innymi świetnej jakości lekkie nosze, nadające się do różnych akcji krzesła transportujące i ewakuacyjne, a także akcesoria do noszy.

Wykonane z lekkich materiałów takich jak aluminium anodowane nosze ułatwiają ratownikom pracę i zapewniają ich szybsze działanie. Na podanej stronie można znaleźć nosze dostosowane do trudnych akcji podnoszenia pacjenta i takie, które sprawdzają się na przykład w szpitalach polowych i podczas dużych akcji ratowniczych czy katastrof. Do budowy tego sprzętu oprócz aluminium używa się także w stali ocynkowanej i poliestru z niepalną powłoką. Niektóre z nich wyposażone są także w kółka ułatwiające ich przemieszczanie. 

Dystrybutor poleca także bogaty wybór krzeseł transportowych, które można wykorzystać na lądzie i w takich w samolocie. Można tu także znaleźć krzesło schodowe umożliwiające ewakuację otyłego pacjenta. Dzięki temu krzesłu ratownicy oszczędzają swoje siły i plecy. Wśród akcesoriów do noszy na uwagę zasługują przede wszystkim specjalne pasy nośne, które zapewniają operatorom wolne ręce, a także odciążenie ich pleców. Są one wykonane z mocnych regulowanych pasów poliestrowych wyposażonych w haki zakładane na uchwyty. Poza pasami można tu także znaleźć amortyzatory schodowe, podnośniki hydrauliczne i różne platformy do noszy ułatwiające pracę ratowników.

Firma z podanego linku zachęca do odwiedzenia jej strony i zapoznania się ze wszystkimi propozycjami, które zapewnią ratownikom i pacjentom komfort i bezpieczeństwo.


Podobne

Image

ECCO FRESH

Morelowa 1
Pierwoszyno

Image

FIN-EL Consulting s.c.

Bora Komorowskiego 19
Gdańsk

Image

Apteka GEMINI

Trzy Lipy 3
Gdańsk