Drutex Concept


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.drutex-concept.eu/
Dodano: 2021-06-26
Telefon: 61 811 22 83
Miejscowość: Murowana Goślina
Adres: Starczanowska 1
Kod pocztowy: 62-095

Źródła:
https://www.drutex-concept.eu/Autor: Rozalia Mazurek


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Drutex stelaż | Drutex Concept

Firmy meblarskie poszukujące mechanizmów do rozkładanych mebli tapicerowanych z pewnością będą zainteresowane ofertą przedsiębiorstwa ze strony drutex-concept.eu. Jest to producent, który rozpoczynał swoją działalność na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia od importu i dystrybucji metalowych stelaży pochodzących od dwóch znanych na całym świecie firm, z których jedną była Sedac Mecobel z Belgii, drugą natomiast, Sedac Meral z Francji.

Ponieważ popyt na te produkty był spory, przedsiębiorstwo to wkrótce zdecydowało się na zakup licencji od wspomnianych przedsiębiorstw i uruchomiło pierwszą linię produkcyjną. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż polscy producenci mebli mogli liczyć na niższe ceny oraz szybsze dostawy, z których firma produkująca wywiązywała się zawsze terminowo. Obecnie działają dwie linie technologiczne produkujące najróżniejsze mechanizmy, a każdy stelaż firmy Drutex cechuje się:

  • doskonałą jakością,
  • idealnym wykonaniem,
  • wieloletnim użytkowaniem
  • łatwością rozkładania,
  • odpornością na uszkodzenia.

Klientami producenta spod Poznania są najwięksi liderzy branży meblowej w Polsce, ceniący sobie wyjątkową wytrzymałość oraz bezproblemową, wieloletnią eksploatację. Produkty te wyrabiane są z precyzyjnie dopasowanych elementów metalowych oraz płócien lub pasów z wytrzymałych tworzyw, takich jak polipropylen. Linie produkcyjne działające w tym przedsiębiorstwie są wysokiej jakości. Produkcja opiera się głównie na maszynach sterowanych numerycznie, a nad całością czuwa zespół kontrolerów.

Klienci nabywający meble ze stelażami tej firmy cenią sobie przede wszystkim łatwość rozkładania, dlatego i oni chętnie nabywają produkty firm meblowych współpracujących z producentem mechanizmów. W ofercie można znaleźć stelaże do łóżek sypialnianych, łóżek w szafie, sof, narożników czy kanap przeznaczonych zarówno do okazjonalnego użytkowania, jak i do codziennego spania.

Pragnąc nawiązać współpracę z tą firmą, wystarczy skontaktować się z działem sprzedaży, który przedstawi ofertę. Ze swej strony producent gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta.