ECCO FRESH


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://eccofresh.pl
Dodano: 2021-05-26
Telefon: 516789149
Miejscowość: Pierwoszyno
Adres: Morelowa 1
Kod pocztowy: 81-198

Źródła:
http://eccofresh.pl/sprzatanie-mieszkan-gdansk/Autor: Mariusz Kwiatkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprzątanie mieszkań Gdańsk • ECCO FRESH

Firma ECCO Fresh oferuje kompleksowe usługi sprzątające skierowane głównie do osób na terenie województwa pomorskiego. Wśród dostępnych usług znajduje się między innymi sprzątanie mieszkań w Gdańsku. Przedsiębiorstwo działa profesjonalnie i terminowo, zatrudniając osoby mające odpowiednie doświadczenie w branży sprzątającej. Do wykonywania powierzonych im prac stosują one jedynie sprawdzone detergenty, które nie zawierają składników szkodliwych dla ludzi czy środowiska. Slatego z oferty tej firmy mogą skorzystać również alergicy, a także osoby mające małe dzieci.

W ofercie znajdują się również usługi przeznaczone dla innych podmiotów gospodarczych, w tym dla biur, hali produkcyjnych, a także magazynów. Klient ma możliwość dostosowania czasu wykonywania zlecenia do własnych preferencji. Może on na przykład zlecić sprzątanie w godzinach wieczornych lub w weekendy. W zakresie usługi związanej ze sprzątaniem mieszkań znajduje się między innymi czyszczenie oraz odkurzanie posadzek i dywanów, zamiatanie podłóg, usuwanie kurzu oraz przeprowadzanie dezynfekcji łazienek, toalet i kuchni. Usługodawca może zlecić wykonywanie danej usługi w sposób regularny, na przykład raz w tygodniu lub miesiącu. Z tej oferty można także skorzystać jednorazowo, na przykład w celu przygotowania domu do organizacji ważnego wydarzenia.

Klienci mogą skorzystać z opcji kompleksowego mycia okien czyszczenia szyb oraz usuwania zabrudzeń z powierzchni ram okiennych. Firma oferuje także czyszczenie markiz i rolet oraz usuwanie śladów po przeprowadzonym remoncie lub pracach budowlanych. Czyszczenie okien jest wykonywane na dowolnej wysokości dzięki użyciu specjalnych, profesjonalnych wysięgników. Zlecenia są wyceniane indywidualnie, dzięki czemu cena jest adekwatna do zakresu wykonywanych usług. Ze zdjęciami z dotychczas przeprowadzonych prac można zapoznać się na wskazanej wcześniej stronie w zakładce z galerią. Warto już teraz udać się pod wskazany adres, aby pozyskać dane kontaktowe do tego przedsiębiorstwa.


Podobne

Image

DOWAN Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 220
Gdańsk

Image

FIN-EL Consulting s.c.

Bora Komorowskiego 19
Gdańsk

Image

Apteka GEMINI

Trzy Lipy 3
Gdańsk