EL-PUK Sp. z o. o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.elpuk.com.pl
Dodano: 2023-03-20
Telefon: 42 211 88 01
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Adres: Kościelna 15
Kod pocztowy: 95-050

Źródła:
https://www.elpuk.com.pl/index.php/pl-pl/produkty/trasy-kablowe/korytka-kabloweAutor: Maks Borowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Korytka elektroinstalacyjne - niezbędnik na budowie

Rozprowadzenie instalacji elektrycznej to szereg czynności wymagających wcześniejszego zaplanowania oraz precyzji wykonania. Warto zlecić je fachowcom legitymującym się odpowiednimi uprawnieniami. Z drugiej strony dobrze jest kontrolować, czy wykorzystywane przez monterów narzędzia i elementy są dobrej jakości. To kluczowe z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz późniejszą bezawaryjność całego systemu. Jeśli to na właścicielu nieruchomości ciąży obowiązek przygotowania zaopatrzenia w postaci kabli, przedłużek czy korytek, może on złożyć zamówienie, wybierając ofertę firmy EL-PUK Sp. z o. o. 

Dostawca proponuje szeroki wybór wysokojakościowego towaru, niezbędnego do przeprowadzenia różnego rodzaju prac elektroninstalacyjnych zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dostępne w sprzedaży po atrakcyjnych cenach akcesoria można wykorzystać podczas kładzenia ogrzewania podłogowego i przyłączy pozwalających na pobór energii z konwertera i falownika przetwarzającego OZE. Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta. Są wykonane z odpowiednio wytrzymałego tworzywa (stali, ocynkowanej miedzi, aluminium), które zostało dodatkowo zaimpregnowane, dzięki czemu nie ma obawy, że będzie rdzewieć.

W przypadku rozprowadzania kabli wewnątrz budynku można wybrać korytka elektroinstalacyjne otwarte i zamknięte, w zależności od potrzeb. Obie wersje pozwalają na ułożenie przyłącza z uwzględnieniem wszelkich skosów oraz innych nierówności. Jednocześnie skutecznie ukrywają nieestetycznie wyglądające elementy, pozwalając na ich wkomponowanie w ścianę, podłogę lub sufit. System zamykany umożliwia podgląd wnętrz rynienki i szybkiego zlokalizowania ewentualnej usterki bez konieczności kucia tynków, co z pewnością docenią właściciele i użytkownicy budynków, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak trudny do usunięcia bywa poremontowy kurz.

Jeżeli klient potrzebuje korytka dociętego na wymiar lub dogiętego pod wskazanym kontem, może zamówić wykonanie takiego elementu za dodatkową opłatą. Firma dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem sprzętowym i technologicznym pozwalającym na obróbkę elementów wykonanych ze stali i jej stopów. Kadra podejmuje się także kształtowania metalu, wykorzystując dysponującą naciskiem ponad 160 ton prasą obsługiwaną przez grupę fachowców.


Podobne