Eventomat


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://eventomat.pl/
Dodano: 2020-12-30
Telefon: 22 400 16 23
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572

Źródła:
https://eventomat.pl/oferta/namioty/Autor: Leon Rutkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wynajem namiotu na wesele

Dzisiejsze możliwości aranżacji przyjęcia weselnego nie kończą się wyłącznie na wynajęciu sali o odpowiednim do ilości zaproszonych gości metrażu. Jeśli panujący klimat i aura na to pozwala, coraz częściej spotyka się młode pary, które planują organizację takiej uroczystości na świeżym powietrzu. 

Jest to bardzo wygodna opcja bez względu na to, czy zaprasza się dużą grupę osób, czy też przygotowuje się kameralne przyjęcie tylko dla najbliższych. Odpowiednio dobrany poczęstunek weselny i tańce pod gołym niebem to atrakcyjna forma zabawy, stylem nieco przypominająca dawny klimat tego typu zabaw. Uczestnictwo w niej z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.

Organizując wesele na świeżym powietrzu, warto zatroszczyć się o wygodę swoich gości, zapewniając odpowiednią ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz wiatrem. W tym celu doskonale sprawdzi się funkcjonalne zadaszenie w postaci namiotu. Taki asortyment można znaleźć w ofercie na stronie internetowej eventomat.pl.

Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie, podkreślając przede wszystkim fakt, że wynajem namiotu na wesele może okazać się tańszą opcją niż organizacja imprezy w restauracji lub specjalnie wystylizowanej w tym celu sali. Dodatkowo daje dużo więcej możliwości ustawienia stolików, rozlokowania cateringu lub miejsca na bar czy orkiestrę. 

Goście mają także pełną swobodę ruchu, co przy ich dużej liczbie jest szczególnie doceniane podczas tańców lub spożywania weselnych smakołyków. 

W ramach oferty dostępnej pod wyżej wspomnianym linkiem można wynająć namioty w  odświętnej kolorystyce i doskonałej jakości, które również pięknie będą się prezentować na pamiątkowych zdjęciach lub nagraniu DVD. Skorzystanie z opisanej tam możliwości pozwala także na zorganizowanie wesela według własnej koncepcji estetycznej, gdyż do elementów konstrukcji namiotów można bez problemu przymocować chociażby balony z konfetti, efektowne kwiaty z papieru czy inne ozdoby, jeśli impreza utrzymana jest w konkretnym stylu.