FIN-EL Consulting s.c.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://finel.pl/
Dodano: 2021-08-24
Telefon: (58) 761-45-81
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Bora Komorowskiego 19
Kod pocztowy: 80-377

Źródła:
https://finel.pl/oferta/sprawozdania-finansowe/Autor: Emil Zieliński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprawozdania finansowe Gdańsk

Wprowadzone obecnie w prawie podatkowym zmiany tyczące się rozliczania działalności mikro, małych i średnich firm miały na celu uproszczenie procedur dla przedsiębiorców. Niestety, nowe wymogi, zamiast ułatwiać prowadzenie księgowości firmy, utrudniają ją, gdyż osoby zajmujące się rozliczaniem i tworzeniem okresowych sprawozdań muszą od nowa wdrażać się w system, co nie zawsze jest proste do przeprowadzenia, szczególnie gdy ma się inne obowiązki zawodowe. 

Wielu przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy do tej pory rozliczali się samodzielnie, teraz musi liczyć na pomoc w tej kwestii biur rachunkowych. Choć jest to opcja płatna, to osoby prowadzące jednoosobowe biznesy chętnie uiszczają odpowiednie opłaty za usługi pracowników biura, aby mieć tym samym pewność, że wymagane przez ustawodawcę sprawozdania będą składane terminowo, a ich wartości merytorycznej nie będzie można nic zarzucić. 

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się powierzyć swoje interesy księgowo - finansowe zewnętrznej firmie, zaczynają dostrzegać spore korzyści z takiego rozwiązania. Mają więcej czasu na prowadzenie własnej działalności, w tym samorozwój i znajdowanie nowych klientów i rynków zbytu. W porównaniu z dostępnymi możliwościami koszt naliczany przez biuro rachunkowe i tak nie stanowi poważnego uszczerbku na koncie biznesowym. 

Rzetelnie prowadzona księgowość i związane z nią sprawozdania finansowe w Gdańsku i okolicach to domena realizatora, który ogłasza się na stronie internetowej finel.pl. To biuro działające już od kilkudziesięciu lat na polskim rynku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie obecnie procentuje, gdyż zatrudnieni tam pracownicy w najlepszy możliwy sposób odpowiadają na potrzeby klienta biznesowego, poszukującego kompetentnego wykonawcy usług. 

Biuro, oprócz księgowości, realizuje zlecenia na prowadzenie spraw związanych z kadrami. Podczas pracy zachowane są wszelkie wytyczne, dotyczące ochrony danych osobowych. Zabezpieczenia są stosowane zarówno, by chronić nośniki papierowe, jak i informatyczne.


Podobne

Image

DOWAN Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 220
Gdańsk

Image

ECCO FRESH

Morelowa 1
Pierwoszyno

Image

Apteka GEMINI

Trzy Lipy 3
Gdańsk