Glassandmore.pl


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://glassandmore.pl/
Dodano: 2020-03-08
Telefon: 22 2428348
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bruzdowa 19a
Kod pocztowy: 02-994

Źródła:
https://glassandmore.pl/pol_m_Kabiny-prysznicowe-na-wymiar_Przyscienne-typu-U-257.htmlAutor: Rozalia Mazurek


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przyścienne kabiny prysznicowe - https://glassandmore.pl/

Projektując małą łazienkę, trzeba maksymalnie wykorzystać dostępny metraż. Niezwykle istotna jest dbałość o każdy detal oraz jednolity i spójny dobór materiałów i dodatków. Ważne są rozmaite schowki, półki, czy też pojemne szafki. Aby zaoszczędzić nieco miejsca, w niewielkim pomieszczeniu wannę należy zastąpić prysznicem.

Jaką kabinę wybrać?

Optymalne wykorzystanie przestrzeni łazienki to klucz do sukcesu. Kabina musi być zatem dobrana odpowiednio do metrażu, jak i specyfiki pomieszczenia. Popularne rozwiązanie to przyścienne kabiny prysznicowe, które pozwalają zaoszczędzić nieco miejsca. Jednocześnie estetycznie wykonana kabina umieszczona w centralnej części łazienki, nadaje pomieszczeniu luksusowego wyglądu i przekształca je w salon kąpielowy. Glass & More to piękne i nowoczesne kabiny z możliwością personalizacji. Atutem produktów firmy jest możliwość wykończenia ich ścian dowolną grafiką, również z prywatnej kolekcji. Linia bezprofilowych kabin charakteryzuje się niezwykle nowoczesnym wyglądem. Wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że kabiny są bardzo solidne i wytrzymałe. Do ich produkcji użyto dobrych gatunkowo okuć i uchwytów. Szkła kabin charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia, a specjalna powłoka sprawia, że z łatwością utrzymuje się je w czystości.

Modnie i funkcjonalnie

Prysznice zyskują coraz większe grono zwolenników. Pięknie wykonana kabina jest sercem łazienki, a jej perfekcyjne dopasowanie do dostępnej powierzchni sprawia, że pomieszczenie staje się niezwykle funkcjonalne. Efektowne grafiki umieszczone na ścianach kabin wprowadzają we wnętrze luksus i elegancję, uzupełniając proste i minimalistyczne wnętrza oraz przełamując surowy styl industrialny. Atutem kabin prysznicowych jest ich uniwersalność. Można je z powodzeniem wstawiać do łazienek w prywatnych domach i mieszkaniach, ale idealnie sprawdzają się w lokalach publicznych, takich jak hotele, stacje paliw, szkoły czy też zakłady pracy. Ważne jest jednak aby wybierać kabiny optymalnie dopasowane do konkretnego pomieszczenia.