GMS Corporation sp. z o.o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://gms-system.com/
Dodano: 2022-07-04
Telefon: 18 445 70 93
Miejscowość: Nawojowa
Adres: Krynicka 55
Kod pocztowy: 33-335

Źródła:
https://gms-system.com/system-osiedle/drzwi-do-piwnic/Autor: Kornelia Jaworska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Drzwi zewnętrzne do piwnicy – sprawdzony producent

W większości bloków znajdują się komórki lokatorskie, które służą do przechowywania sprzętu narciarskiego, mebli ogrodowych, rowerów czy różnych innych przedmiotów, które są wykorzystywane sezonowo. Tego typu pomieszczenia powinny być dobrze zabezpieczone przed wyłamaniem zamków. Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa, warto zainwestować w najwyższej jakości drzwi zewnętrzne do piwnicy. Co więcej, estetyczne drzwi sprawią, że korytarz z komórkami będzie prezentował się o wiele lepiej. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Przede wszystkim na materiał, z którego drzwi zostały wykonane. Powinien być nie tylko wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale i na wilgoć. Warto wybrać model, który ma ciasno zamocowane pręty lub panele. To uniemożliwi włożenie pomiędzy nie łomu czy innego podobnego narzędzia. Dodatkowo należy wybrać drzwi, które zapewniają cyrkulację powietrza. Zbyt szczelna konstrukcja może przyczynić się do rozwoju pleśni lub grzybów na ścianach, co może doprowadzić do uszkodzenia przedmiotów znajdujących się we wnętrzu pomieszczenia. Poza tym warto wybrać firmę, która oferuje również montaż. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym wyborem jest firma GMS System. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo może zaproponować klientom najwyższej klasy produkty w atrakcyjnych cenach. Asortyment zawiera drzwi w wariancie podstawowym oraz wersji ze wzmocnioną konstrukcją, która zawiera profil z wypełnieniem, co zapewnia prywatność. Druga wersja może zainteresować właścicieli domów jednorodzinnych, w których wejście do piwnicy znajduje się na zewnątrz.

Proponowane artykuły zostały wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów, takich jak ocynkowana stal oraz wysokogatunkowe tworzywo. Konstrukcja składa się z mocnych i stabilnych profili, zawiasów, ograniczników oraz skobla na kłódkę. Zastosowane łączniki eliminują konieczność stosowania nitów, które mogłyby osłabić drzwi.

Warto dodać, że podmiot jest przygotowany na realizację niewielkich zamówień dla klientów prywatnych oraz dużych i skomplikowanych, pochodzących od deweloperów czy wspólnot mieszkaniowych. Wszystkie produkty są objęte gwarancją. Istnieje możliwość zamówienia artykułów wraz z montażem. Instalacji dokonuje fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.