greentex24


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-05
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/akcesoria-do-kurzu-c-13.htmlAutor: Olaf Woźniak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Miotełka do kurzu hurt

Pojawia się niepostrzeżenie. Jest dość wszędobylski i niezbyt wybredny. Osiada praktycznie na każdej możliwej powierzchni: na meblach, bibelotach, szafkach, etc. często wywołuje reakcje alergiczne. Kurz – bo o nim mowa – to zmora właścicieli wielu mieszkań. Jak się go pozbyć? Rzeczone zadanie z całą pewnością do najłatwiejszych nie należy. Niemniej jednak nie trzeba się poddawać. „Sprzymierzeńcami” w tej trudnej walce mogą okazać sprzęty i akcesoria dostępne na współczesnym rynku. Jednym z nich jest miotełka do kurzu sprzedawana zarówno w hurcie, jak i w detalu przez firmę Greentex24.pl z siedzibą w stolicy województwa wielkopolskiego.

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie: czy w ogóle warto inwestować w taki produkt? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej. Dlaczego? Powodów z całą pewnością nie brakuje. Po pierwsze, dzięki niemu można w prosty i szybki sposób wykurzyć brud i zanieczyszczenia ze wszystkich trudno dostępnych miejsc oraz zakamarków. Pajęczyna na suficie, tumany pyłu zalegające pod łóżkiem albo za meblami wreszcie przestaną straszyć. Po drugie, wspomniana miotełka jest bardzo lekka, poręczna i skuteczna. Teleskopowa rączka została wykonana z plastiku, a końcówka ze stuprocentowej bawełny lub mikrofibry. Delikatne, miękkie włókna nie uszkadzają ani nie zarysowują odkurzanych powierzchni. Dostosowują się do ich kształtu. Są bardzo skuteczne. Przyciągają i zatrzymują brud, zapobiegając jego dalszemu rozprzestrzenianiu w pomieszczeniu czy mieszkaniu. Trzecim niewątpliwym atutem wspomnianego sprzętu okazuje się cena, przystępna i atrakcyjna.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż w asortymencie przywołanej wyżej hurtowni znajdują się nie tylko miotełki do kurzu, ale również szereg innych artykułów ułatwiających codzienne sprzątanie, na przykład: ściereczki z mikrofibry, mopy, rękawiczki, czyściwa, etc. Z oferty przedsiębiorstwa mogą skorzystać klienci indywidualni, a także szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, placówki służby ochrony zdrowia (przychodnie, szpitale, etc.), restauracje, bary, itp.