IBCS Poland


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.ibcs.pl
Dodano: 2022-02-03
Telefon: 18 44 21 666
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://www.ibcs.pl/system-ibcstiger/Autor: Emil Zieliński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

System klasy WMS – czy warto zakupić?

Renomowane przedsiębiorstwo IBCS Poland oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania pomagające w zarządzaniu firmą. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilku lat działalności podmiot bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup przedsiębiorców działających w branży logistycznej, transportowej, produkcyjnej, handlowej, hotelarskiej czy sektora publicznego i ochrony zdrowia. Warto zapoznać się z całą ofertą. Z pewnością każdy biznesmen znajdzie interesujący system informatyczny. Ponadto wysoko wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze najlepszych opcji, które spełnią wszystkie wymagania zleceniodawcy.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się zaawansowany system klasy WMS. Oprogramowanie jest funkcjonalne, doskonale sprawdzi się w magazynach surowców i wyrobów gotowych oraz centrach dystrybucyjnych. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że system jest łatwy w obsłudze, nie wymaga długiego czasu wdrożenia. Co więcej, można go dopasować do indywidualnych potrzeb, wielkości danego magazynu.

Program umożliwia precyzyjną lokalizację towaru, automatyczną identyfikację po etykiecie, co minimalizuje możliwość pomyłki podczas kompletowania zamówienia. Ponadto pozwala na lepsze zarządzanie przestrzenią magazynową, przydział miejsca składowania. Pracownicy mają również dostęp do bazy danych i mogą na bieżąco sprawdzać stany magazynowe, szybko wykryć braki, które wymagają uzupełnienia. Warto dodać, że zastosowanie systemu znacząco zmniejsza ilość dokumentów papierowych. Większość danych jest przechowywana w programie i może być udostępniona współpracownikom. Oczywiście oprogramowanie ma zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych. Kierownik może decydować, kto uzyska uprawnienia do sprawdzania konkretnych informacji. Zebrane w systemie dane można analizować i na ich podstawie kontrolować, jak szybko pracownicy wykonują zadania, które obszary wymagają optymalizacji. Program jest niezastąpiony podczas inwentaryzacji, znacznie ją przyspiesza i ułatwia.