Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://kancelariapawlowska.pl
Dodano: 2023-04-21
Telefon: 505 510 204
Miejscowość: Wrocław
Adres: Stacha Świstackiego 15
Kod pocztowy: 50-430

Źródła:
https://kancelariapawlowska.pl/sprawy-rozwodowe/Autor: Emil Majewski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pozew o rozwód - jaka kancelaria we Wrocławiu może go przygotować?

Rozwód to najczęściej trudne i emocjonujące doświadczenie. Niejednokrotnie wymaga wsparcia adwokata, na które decydują się osoby planujące rozstanie z orzekaniem o winie oraz skonfliktowani małżonkowie bez intercyzy. Brak dokumentu potwierdzającego rozdzielność majątkową wiąże się z koniecznością dojścia do porozumienia w kwestii podziału nieruchomości oraz ruchomości, co bywa problematyczne. Klienci decydujący się na pomoc prawnika nie martwią się formalnościami, w tym wypełnianiem pozwów czy przesyłaniem apelacji w terminie. Część z nich nawiązuje współpracę z Kancelarią Adwokacką Katarzyny Pawłowskiej we Wrocławiu. Jej przedstawiciele składają pozew o rozwód i reprezentują strony na sali rozpraw.

Specjaliści dobrze wiedzą, w jaki sposób udowodnić trwały rozkład pożycia oraz co zrobić, gdy to ich klienci otrzymają pozwy. Kierują ofertę do osób, dla których rozprawy są jedną wielką niewiadomą, wiążącą się ze stresem. Proponują konsultacje online lub w siedzibie. Są to spotkania, podczas których ustalana jest strategia działania oraz linia obrony w przypadku rozwodów z orzekaniem o winie. W trakcie ich trwania zainteresowani mogą też pytać o niezrozumiałe kwestie, co przekłada się na większą pewność siebie.

Skomplikowane sprawy ciągną się latami, dlatego część osób wynajmuje adwokata. Tłumaczy on, jak odpowiadać na pytania zadawane przez sędziów i zbiera materiały dowodowe, przykładowo ukazujące przemoc, jakiej dopuszczał się parter. Ze specjalistą kontaktują się też osoby niezadowolone z wysokości świadczeń alimentacyjnych. Mogą ubiegać się one o wyższą kwotę, przykładowo wtedy, gdy były partner zaczął zarabiać więcej niż w przeszłości. Otrzymywane kwoty są przeznaczane na leczenie, wyżywienie oraz naukę najmłodszych.