Kaskada Hotel&Restauracja


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://kaskada-hotel.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 691 500 928
Miejscowość: Poznań
Adres: Międzyzdrojska 37
Kod pocztowy: 60-453

Źródła:
Autor: Leon Rutkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pomysł na przyjęcie weselne nad jeziorem

Przyjęcia weselne organizuje się w coraz bardziej malowniczych miejscach, dzięki czemu zapewnia się swoim gościom, jak i sobie niezwykłe wspomnienia z tego bardzo ważnego dnia w życiu. Przyjęcia weselne nad jeziorem w Poznaniu organizuje hotel Kaskada, który dokłada wszelkich starań, aby każde przyjęcie było na najwyższym poziomie. Zespół hotelowy postara się podsunąć szereg pomysłów na przyjęcie weselne nad jeziorem, jeśli nie mają Państwo wizji, jak ma ostatecznie wyglądać ślub.

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki ustalić temat przewodni wesela, jaka kolorystyka ma dominować w dekoracji, w jakim stylu przygotować wszelkie dodatki, i w końcu, w jaki sposób ustawić stoły oraz krzesła dla optymalnego zagospodarowania miejscem, to serdecznie chcemy zachęcić do skorzystania z pomocy hotelu Kaskada. Na stronie internetowej kaskada-hotel.pl znajdą Państwo szereg informacji o lokalizacji ośrodka, atrakcjach czekających w hotelu oraz tych zlokalizowanych przy nim.

Przyjęcie weselne może zagościć na zawsze w pamięciach Państwa Młodych oraz gości, dzięki organizacji zabaw nad jeziorem lub miejsca do odpoczynku pod gołym niebem. Brak ograniczeń w kreatywności narzeczeństwa daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o stworzenie niepowtarzalnej atmosfery przy akompaniamencie ulubionej muzyki i z rodziną oraz przyjaciółmi.

Dużym zainteresowaniem cieszy się organizacja przyjęcia ślubnego w plenerze. Wystarczy specjalnie przygotowany namiot, który jest w stanie pomieścić ponad 100 osób i miejsce do jego rozstawienia. Hotel Kaskada może zadbać o wszelkie formalności przy organizacji weselna nad jeziorem, dzięki czemu nie będą musieli Państwo poświęcać temu dodatkowego czasu. Oprócz samego weselna hotel zachęca również do skorzystania z noclegów dla gości weselnych i Młodej Pary. Dzięki temu nie będzie potrzeby zamawiania dowozu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących pomysłów na wesele nad malowniczym jeziorem. Warto wcześniej sprawdzić wolny termin na przyjęcie w polecanym hotelu ze względu na licznie odbywające się tam eventy, szkolenia oraz śluby.