"K&L" P.P.H.U. Leszek Jeleń


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://reolink-sklep.pl/
Dodano: 2020-11-21
Telefon: 537251887
Miejscowość: Jankowice
Adres: Raciborska 48
Kod pocztowy: 47-430

Źródła:
https://reolink-sklep.pl/pl/p/Kamera-bezprzewodowa-Reolink-GO-4G-LTE-z-solarem/38Autor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kamera z panelem solarnym | https://reolink-sklep.pl/

Systemy monitoringu dostępne są w coraz przystępniejszej cenie i są spotykane w różnych obiektach. W przeszłości montowali je głównie właściciele firm, chcący uchronić swoje biura przed włamaniami, jednak dziś ich zakupem interesują się także osoby prywatne, mieszkające w jednorodzinnych domach. Za najnowocześniejsze uznaje się urządzenia bezprzewodowe, montowane przy drzwiach wejściowych, bramach wjazdowych oraz innych przestrzeniach. Już sama ich obecność odstrasza potencjalnych włamywaczy i minimalizuje ryzyko ukradnięcia cennej biżuterii czy elektronicznych sprzętów.

Producenci proponują między innymi nowoczesne kamery wyposażone w panele solarne, które działają na Wi-Fi. Są one pozbawione kabli, mogących negatywnie wpływać na estetykę wnętrz i dają możliwość obserwacji wybranej przestrzeni z dowolnego miejsca na ziemi. To przydatne urządzenia mobilne, dostępne w katalogu produktowym firmy Reolink. Proponowane modele odznaczają się prostotą montażu i demontażu, co oznacza, że można je przenosić w inne miejsce zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Ich zaletą jest także prosta konfiguracja.

Mocowanie bezprzewodowych kamer z panelem solarnym nie wymaga prowadzenia dodatkowych instalacji czy wiercenia koryt lub otworów, co wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy. Każda kamera z panelem solarnym wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym designem i sprawdza się w wielu miejscach. Modele dostępne w powyższym przedsiębiorstwie posiadają wbudowane modemy GSM/LTE i są wyposażone w akumulatory. Steruje się nimi za pomocą aplikacji instalowanych w urządzeniach mobilnych.

Kamery te są zamawiane przez właścicieli firm i osoby prywatne, chcące zwiększyć swoje bezpieczeństwo niewielkim kosztem. Mają one solidne i szczelne obudowy, którym niestraszne są działania czynników atmosferycznych. Mogą być więc wystawiane na silne promieniowanie słoneczne, opady śniegu lub ujemne temperatury. Montuje się je nie tylko w domach czy biurowcach, ale i w halach magazynowych, garażach, domkach letniskowych lub na polach campingowych.