MAPStal


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.mapstal.pl
Dodano: 2022-06-02
Telefon: 794 479 390
Miejscowość: Gruszów
Adres: Kawec 31
Kod pocztowy: 32-414

Źródła:
https://www.mapstal.pl/Autor: Emil Zieliński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Garaż blaszany na kilka stanowisk - gdzie zamówić?

Potrzeba znalezienia bezpiecznego miejsca do przechowywania samochodów wzrasta wraz z ich liczbą oraz wartością. Kupując drogie auto, nie zawsze można mieć pewność, że nie zostanie ono celowo lub przypadkowo uszkodzone lub też skradzione. Dziś niemal standardem jest, że właścicielami pojazdów są niemal wszyscy domownicy, począwszy od seniorów aż po najmłodsze pokolenie, jeśli tylko jego przedstawiciele ukończyli 18 lat i zdali egzamin na prawo jazdy. Taka sytuacja niejako wymusza postawienie na posesji co najmniej kilkustanowiskowego garażu, w którym auta można przechowywać.

Realizację takiego przedsięwzięcia należy rozpocząć od określenia potrzeb oraz powierzchni strefy do zadaszonego parkowania. Trzeba uwzględnić wielkość, długość i szerokość każdego posiadanego przez członków rodziny modelu oraz zadbać też o możliwość bezproblemowego poruszania się po garażu nawet w sytuacji, gdy wszystkie samochody znajdują się wewnątrz. Można również poszerzyć garaż o miejsce na przechowywanie narzędzi czy składzik na rowery i inny sprzęt służący rekreacji. 

Zaprojektowanie takiej strefy wymaga kooperacji z realizatorem, który byłby w stanie wprowadzić plan w życie. Swoje usługi poleca firma MAPStal. Jej pracownicy szybko, sprawnie i terminowo wykonają każdego rodzaju garaż blaszany, bez względu na jego wymiary. Gwarantują także, że cała konstrukcja spełni oczekiwania zamawiającego również pod kątem wytrzymałości i odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ochronę przed rdzewieniem lub nieestetycznymi plamami odrywającej się farby zapewnia warstwa specjalnego impregnatu, która zapobiega wnikaniu wilgoci i powstawaniu korozji. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, kadra firmy proponuje różne rodzaje wykończeń garażu. Można wybrać dach płaski lub skośny, drzwi otwierane do wewnątrz, do zewnątrz lub też uchylane od góry. Decyzja może obejmować także zastosowaną kolorystykę ścian oraz brak lub uwzględnienie w projekcie okna. Opcji jest sporo, a realizator każdorazowo uwzględnia indywidualne potrzeby zamawiającego. Aby usługa była kompletna, pracownicy podczas omawiania wizji przedstawionej przez klienta mogą zaproponować inne, tańsze lub dające lepszy rezultat rozwiązania. Doradztwo świadczone jest w taki sposób, aby przedstawić zlecającemu wszystkie dostępne dla niego opcje.