Monitoring & IT


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://monitoring-system.pl/
Dodano: 2020-11-23
Telefon: 883287742
Miejscowość: Kraków
Adres: Tetmajera 19
Kod pocztowy: 31-352

Źródła:
https://monitoring-system.pl/43-systemy-alarmoweAutor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Alarmy bezprzewodowe

Zabezpieczenie domu lub całej posesji przed złodziejami jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo domowników oraz posiadanego przez nich majątku. Krakowska firma MONITORING & IT zapewnia swoim klientom możliwość zakupu nowoczesnych systemów alarmowych, których producentami są znane w Europie przedsiębiorstwa. Należą do nich m.in. Elmes i Satel. Osoby zainteresowane ofertą mogą w bardzo dobrej cenie kupić kompleksowy system, który można samodzielnie zainstalować. Do każdego produktu jest dołączana instrukcja obsługi. Dzięki jej wykorzystaniu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze, ponieważ nie trzeba zatrudniać specjalisty do montażu systemu. Alarmy bezprzewodowe można kupić w różnych wariantach. Umożliwia to wybór odpowiedniego rodzaju urządzeń nawet przez osoby niedysponujące wysokim budżetem.

Chętnie wybieranym przez konsumentów zestawem alarmowym jest bezprzewodowy czujnik. Jest on przeznaczony do wykrywania ruchu dlatego miejscami, w których powinien zostać zamontowany, są m.in. ogrody oraz parkingi. Analiza ruchu pozwala w bardzo praktyczny sposób wykrywać intruzów i alarmować o tym właściciela posesji. Dostępny w ofercie detektor gwarantuje bardzo mały pobór prądu, co jest niezwykle ważnym czynnikiem dla klientów decydujących się na montaż większej ilości czujników. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie na rachunku nawet kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Produkt jest przystosowany do montażu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Przed dokonaniem zakupu warto zdecydować się na kontakt z pracownikami działu handlowego. W ten sposób będzie możliwe podjęcie przemyślanej decyzji dotyczącej zakupu systemu alarmowego.

Na portalu internetowym firmy z województwa małopolskiego znajdują się szczegółowe specyfikacje oferowanych alarmów. Większość z nich charakteryzuje się bardzo szerokim kątem widzenia oraz systemem monitorowania napięcia baterii. Dodatkowo mają one bardzo wysokiej jakości reflektor ochronny umożliwiający pracę urządzenia w różnych warunkach pogodowych.


Podobne