Osiedle Młoda Białołęka


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://mlodabialoleka.pl
Dodano: 2022-04-02
Telefon: 609 698 888
Miejscowość: Warszawa
Adres: Geodezyjna 76
Kod pocztowy: 03-290

Źródła:
https://mlodabialoleka.pl/mieszkania/Autor: Emil Zieliński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czy mieszkania z rynku pierwotnego w dzielnicy Białołęka to dobra inwestycja?

Zakup mieszkania to poważna inwestycja, którą należy dobrze przemyśleć. Priorytetem w planowaniu jest uwzględnienie najkorzystniejszej lokalizacji nowego domu oraz to, czy spełnia on oczekiwania kupującego pod kątem dostępnego do adaptacji metrażu. Dla osób, które pracują w Warszawie i poszukują atrakcyjnej oferty na deweloperskie lokale mieszkalne, z pewnością warta rozważenia okaże się propozycja firmy PHN S. A. Jest to propozycja mieszkań z rynku pierwotnego zlokalizowanych w dzielnicy Białołęka. 

Niewątpliwie atutem skłaniającym do skorzystania z możliwości nabycia tam własnych czterech kątów jest niewielka odległość od dużej aglomeracji miejskiej, pozwalająca na codzienne dojazdy do pracy lub szkoły. Bliskość stolicy zapewnia także dostęp do wszystkich dostępnych w Warszawie atrakcji. Jednocześnie deweloper zadbał, by nabywcy mogli cieszyć się ciszą i spokojem. Kompleks mieszkalny został opracowany w najdrobniejszych szczegółach, łącznie z infrastrukturą pozwalającą na relaksujące spacery i bezpieczny odpoczynek rodzin z dziećmi.

Pracownicy firmy zapraszają osoby zainteresowane zakupem mieszkania na Białołęce do kontaktu z przedstawicielem lub do zapoznania się z ofertą sprzedażową, dostępną online. Dostępne są różne rodzaje mieszkań, idealne dla singla lub większej ilości domowników. W zależności od upodobań oraz zapotrzebowania można wybrać lokale o większym lub mniejszym metrażu. Przy planowaniu układu pomieszczeń deweloper nie zapomniał o osobach, które cenią sobie otwartą przestrzeń, dlatego też proponuje lokale z kuchnią w formie aneksu, połączoną z salonem. 

Kolejnym udogodnieniem, z jakiego może skorzystać klient, jest możliwość uzyskania wsparcia przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy. Firma współpracuje z rzetelnym, wiarygodnym i kompetentnym partnerem inwestycyjnym, którego kadra chętnie doradzi we wszelkich kwestiach finansowych oraz pomoże w opracowaniu niezbędnej dokumentacji. To znacząca pomoc, zwłaszcza dla osób nieobeznanych z bankowością i jej zasadami.