Plisso


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://plisso.pl
Dodano: 2021-05-19
Telefon: 604 598 263
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Adres: Bestwińska 25
Kod pocztowy: 43-502

Źródła:
https://plisso.pl/kategoria-produktu/plisy/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Roleta


Autor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Plisso | Rolety plisowane dzień noc

Jedną z metod na chronienie się przed słońcem podczas przebywania w domu lub mieszkaniu jest montaż osłon okiennych. Osoby ceniące sobie funkcjonalność i estetykę stawiają często na rolety dzień-noc sprawdzające się w różnych pomieszczeniach. Można je montować w obiektach prywatnych i publicznych, takich jak biurowce, ponieważ zwiększają komfort pracowników i wpływają na wydajność podczas wykonywania przez nich obowiązków. Występują one w wielu wariantach kolorystycznych i różnią się od siebie sposobem montażu.

Przydatne informacje na ich temat zaprezentowano na witrynie plisso.pl należącej do internetowego sklepu, który sprzedaje solidne produkty dla najbardziej wymagających osób. Proponuje między innymi rolety plisowane dzień noc odznaczające się prostotą obsługi i niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne. W omawianych osłonach stosuje się podwójną tkaninę w charakterystyczne naprzemiennie ułożone pasy przepuszczające światło oraz zaciemniające. Konstrukcja ta daje szansę bezproblemowego kontrolowania ilości słońca wpadającego do wnętrz.

Firma proponuje rolety klasyczne, nazywane wolnowiszącymi, które są montowane do powierzchni ściany. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o dużym metrażu i zapewniają maksimum komfortu. Innym rozwiązaniem godnym uwagi są rolety umieszczane w kasecie. W tym przypadku materiał przylega idealnie do szyby, dzięki czemu osłony wyglądają estetycznie. Niektórzy przyklejają je bezpośrednio do ram okiennych, inni natomiast montują je za pomocą niewielkich haczyków.

Do atutów oferowanych osłon zalicza się płynną zmianę stopnia naświetlenia wnętrz oraz dekoracyjny wygląd. Materiałowe pasy prezentują się bardzo oryginalnie, dzięki czemu stają się praktyczną ozdobą samą w sobie. Różnią się od siebie gramaturą oraz kolorystyką i chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń w porze letniej. Pełnią także funkcję zaciemniającą, dlatego przydają się wśród osób mających w zwyczaju robić popołudniowe drzemki. Rolety te dostępne są też w wersji transparentnej i są sprzedawane wraz z prostymi w obsłudze mechanizmami łańcuszkowymi.