PM Experts Sp. z o.o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://pmexperts.pl/
Dodano: 2022-01-30
Telefon: 721 540 530
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. J. Ch. Szucha 11A
Kod pocztowy: 00-580

Źródła:
https://pmexperts.pl/szkolenia/Autor: Maks Borowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czy szkolenia z zarządzania projektem od pmexperts to dobry wybór?

Firma PM Experts działa w branży usługowo-doradczej od wielu lat. Z jej usług skorzystali i do dziś korzystają zarówno najbardziej wymagający menadżerowie, jak i osoby, które dopiero wchodzą w świat project management. Bogate doświadczenie, perfekcyjna znajomość najefektywniejszych metod oraz dopracowany program zajęć sprawiają, że szkolenia z zarządzania projektem z jej oferty niezmiennie cieszą się niesłabnącą popularnością. 

W trakcie swojej działalności, której początki sięgają 2004 roku, firma przeszkoliła do dziś tysiące kierowników ze wszystkich kluczowych sektorów gospodarki, wspierając swoich kursantów zarówno w obszarze zdobywania praktycznych kompetencji, jak i procesie ubiegania się o prestiżowe certyfikaty branżowe. Doświadczeni, wykwalifikowani trenerzy w swojej metodologii wykorzystują efektywne metody, bazując przy tym zarówno na klasycznych, hybrydowych, jak i zwinnych podejściach. Marka może pochwalić się przy tym także między innymi statusem akredytowanego dostawcy szkoleń PRINCE2® czy prestiżowym statusem PMI® Global Registered Education Provider.

Oferta obejmuje zajęcia w formule otwartej oraz korporacyjnej. Ich tematyka jest bardzo szeroka. Można tam znaleźć między innymi kursy ze wspomnianego PRINCE2 zapewniającego wysoce efektywne prowadzenie prac zespołu projektowego, AGILE PM w formie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych menadżerów, a także SCRUM, czyli jednej z najpopularniejszych ram zwinnych, szczególnie chętnie wykorzystywanej podczas pracy nad produktami IT. Należy wspomnieć także o możliwości zdobywania kompetencji dodatkowych, jak np. opanowanie narzędzi ułatwiających dynamiczne przystosowanie do zmieniających się warunków, w tym pracy zdalnej zespołu.