Pol-Aura


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://pol-aura.pl
Dodano: 2022-05-31
Telefon: 531 110 005
Miejscowość: Dywity k/Olsztyna
Adres: Różnowo 62e
Kod pocztowy: 11-001

Źródła:
https://pol-aura.pl/odczynniki-acros-m-3.htmlAutor: Leon Rutkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odczynniki chemiczne Acros – czy warto kupić?

W pracach laboratoryjnych ważną funkcję pełnią odczynniki chemiczne. Są one wykorzystywane do przeprowadzania różnych reakcji czy analiz porównawczych. Aby mieć pewność, że dana substancja została odpowiednio przygotowana, warto zainwestować w artykuły od cenionego producenta.

Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty Acros Organics. Warto zaznaczyć, że odczynniki oferowane przez tę markę są przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów pracujących w jednostkach badawczych, centrach kontroli jakości i placówkach sanitarno-epidemiologicznych, ale i pasjonatów prowadzących prywatne badania w warunkach domowych. Artykuły spełniają wszystkie aktualne normy obowiązujące w branży chemicznej, medycznej, analitycznej czy biologicznej. Opakowania są trwałe, więc substancja jest dobrze zabezpieczone przed dostaniem się do niej zanieczyszczeń. Producent oferuje substancje proste, związki chemiczne, roztwory, rozmaite inne mieszaniny, np. izatyny, chlorek kwasy kampanowego, strychninę, tlenek kariofilenu, benzen, fosforan, metanol, hydrazyd.

Hurtownia Pol-Aura posiada w swoim asortymencie ponad trzydzieści tysięcy artykułów tego producenta, między innymi odczynniki techniczne, czyste (również odczynniki czyste odpowiednie do analiz) czy przeznaczone do chromatografii. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo dowozi zamówienia pod wskazany przez klienta adres. Jest to nie tylko wygodne, ale i bezpieczne rozwiązanie. Produkty są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem i transportowane specjalnie przystosowanymi do tego celu pojazdami, które utrzymują stałą temperaturę. Warto zaznaczyć, że oferta skierowana jest do placówek badawczych, przedsiębiorstw produkcyjnych oraz osób prywatnych. Wszelkie pytania dotyczące odczynników można przesyłać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.

Skorzystanie z usług tej renomowanej hurtowni to gwarancja produktów najwyższej jakości, przystępnych cen oraz terminowej realizacji zamówienia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.