P.P.H.U. REKORD


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Autor: Mariusz Kwiatkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jaka ławka parkowa będzie pasować do nowoczesnych dzielnic?

Wspólnoty mieszkaniowe, zarządy spółdzielni czy samorządy lokalne pragnące zagwarantować swoim mieszkańcom dobre warunki do odpoczynku, powinny zadbać o ładne, funkcjonalne i trwałe wyposażenie miejsc wspólnych w wiele elementów małej architektury miejskiej. Powinny to być nie tylko kosze na śmieci i słupki parkingowe, ale także odpowiednie ławeczki, dające wytchnienie osobom starszym, mamom spacerującym z dziećmi i innym przechodniom. 

Dotyczy to nie tylko placów, skwerków, miejsc przed blokami, ale też parków, z których urody i spokoju wiele osób korzysta cały rok. Aby taka ławka parkowa była trwała i zniosła wszelkie warunki pogodowe, powinna być wykonana z wysokogatunkowych, doskonale zabezpieczonych materiałów. Właśnie takie produkty oferuje firma z linku lawki-parkowe.com, gdzie można też znaleźć mnóstwo innych produktów pasujących stylistycznie do oferowanych ławek.

Asortyment producenta jest ogromny, dlatego każdy klient znajdzie taki model ławek, jaki będzie pasował do danej przestrzeni. Oferta obejmuje produkty:

  • żeliwne,
  • stalowe,
  • z betonu architektonicznego, łączonego ze stalą, drewnem bądź kompozytem.

Wśród żeliwnych ławek retro można znaleźć trzy różne style: gdański, wiedeński oraz łódzki. Różnią się one kształtem stelaży. Do najbardziej ozdobnych należą wyroby w stylu wiedeńskim, dostępne w wielu wersjach, w tym:

  • bez oparcia,
  • z oparciem,
  • z oparciem i podłokietnikiem,
  • pojedyncze,
  • duo

Bez problemu można też dobrać do nich słupki parkingowe czy kosze na śmieci w tym samym kształcie nóg i wykonane z tych samych materiałów.

W eklektyczną przestrzeń miejską doskonale wpisują się ławki stalowe, które można kupić w wielu ciekawych modelach. Są one starannie wykonane i zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zaprojektowane z rozmysłem, cechują się ergonomią i komfortem użytkowania. Najczęściej są to ławki wolnostojące, ale można je też kotwić do twardych powierzchni kołkami rozporowymi.

Ostatnią grupę ławek stanowią produkty betonowe. Tak naprawdę z betonu wykonane są tylko podstawy, a siedziska i oparcia mogą być idealnie dopasowane do charakteru przestrzeni. Można je wykonać z drewna, kompozytu lub ażurowych elementów stalowych. Można je zamówić w różnych wersjach, pozwalających stworzyć spójną wizję architektoniczną danego miejsca. Ich ogromną zaletą jest też odporność na akty wandalizmu.


Podobne