R-Stone Sp. z o.o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://kamiennedywany.pl/
Dodano: 2021-04-14
Telefon: 535 354 400
Miejscowość: Bardzice
Adres: Bardzice 11C
Kod pocztowy: 26-624

Źródła:
https://kamiennedywany.pl/Autor: Leon Rutkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

kamiennedywany.pl - Dywany z kamienia

Zastanawiając się nad wyborem materiału wykończeniowego na taras czy balkon, warto zajrzeć na stronę kamiennedywany.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa, które już od kilku lat zajmuje się sprzedażą materiału idealnego na te powierzchnie, a także jego położeniem. Przy pomocy drobnych kamieni rzecznych lub grysu marmurowego i granitowego może ona wykonać przepiękne mozaiki przypominające dywany z kamienia. Oczywiście, same kamienie nie wystarczą i trzeba je wymieszać w odpowiednich proporcjach z żywicą epoksydową lub poliuretanową, które, twardniejąc, zwiążą kamienie razem i powstanie idealna, dobrana kolorystycznie do elewacji i otoczenia, antypoślizgowa nawierzchnia, która służyć będzie przez wiele dziesięcioleci.

Aby jednak taki dywan był trwały, konieczna jest fachowa wiedza chociażby na temat przygotowania podłoża. Co prawda nawet na stronie firmy można znaleźć informację, że położenie tej nawierzchni nie jest trudne, lepiej jednak skorzystać z fachowej usługi i zyskać gwarancję wykonawcy. Po stwardnieniu masa z kamyków jest niesamowicie mocna i przetrwa nawet nie najlepsze traktowanie. Nie straszne jej skrajne warunki atmosferyczne, środki chemiczne, oleje i tłuszcze czy promienie UV. 

Na podanej stronie można obejrzeć cały asortyment, wśród którego dostępne są kamienie różnej wielkości i w ciekawych barwach. Można je ze sobą łączyć, tworząc rzeczywiście coś w rodzaju dywanu. Sporo interesujących informacji wraz z filmem instruktażowym dotyczącym położenia tego nowoczesnego materiału można znaleźć w mediach społecznościowych. Oferta firmy jest cały czas wzbogacana o kolejne kolory kamyków. 

Pragnąc poznać przybliżony koszt tarasu czy balkonu, można skorzystać ze znajdującego się na stronie kalkulatora. Wyliczy on cenę materiału, na który składają się:

  • wybrane kamyczki,
  • rodzaj żywicy,
  • profile na schody,
  • ilość metrów kwadratowych do wykonania.

Można wyliczyć koszt z montażem i bez niego. Uda się to zrobić z łatwością, gdyż narzędzie to jest dokładnie przemyślane, aby każdy klient mógł się przekonać, że jest to bardzo dobra inwestycja. Nie ma takiego domu, do którego nie udałoby się dopasować któregoś rodzaju materiałów.