Racoon Polska


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.racoon.pl/
Dodano: 2019-12-25
Telefon: 22 828 41 03
Miejscowość: Warszawa
Adres: Szpitalna 5
Kod pocztowy: 00--03

Źródła:
http://www.racoon.pl/metody-racoon/Autor: Przemysław Szczepański


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przedłużanie włosów

Całkowita metamorfoza wyglądu jest możliwa w sytuacji, kiedy zmieniane jest także ułożenie włosów. Doczepienie dłuższych włosów, czyli tzw. wstawek sprzyja realizacji marzeń o nowym wyglądzie. Dobór odpowiednich odcieni, a także gęstości i twardości włosów pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu. Firma Racoon oferuje kilka skutecznych metod służących do poprawienia wyglądu każdej fryzury. Są one każdorazowo wykonywane przez przeszkolonych specjalistów popularnej w Polsce marki.

Unikalne rozwiązania stosowanie w realizacji usług sprawiają, że przedłużanie włosów jest bardzo komfortowe i przede wszystkim bezbolesne. Wszystkie metody warszawskiej firmy są bardzo często stosowane przez stylistów na terenie całego kraju. Powodem tego jest fakt wykorzystania podczas realizacji usługi najlepszych odżywek i jakościowych włosów. Są one w pełni naturalne, ponieważ pochodzą od kobiet, które zdecydowały się na ich sprzedaż.

Prawdziwa pasja sprawia, że firma do wielu lat dąży do doskonałości. Jest gotowa na poznawanie nowych trendów i wprowadzenie w życie własnych innowacji. Efektem takiego działania jest zawsze dobro klientek, wyrażone w postaci realizacji usług przedłużania włosów na europejskim poziomie.

Sprawdzone metody

W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się kilka sprawdzonych, bezinwazyjnych metod przedłużania włosów. Zaliczmy do nich metody takie jak: Tereski Clip-In, Pre-Bonded, Micro-Wef oraz Hot-Bonded.

Szczególnie na ostatnią z nich należy zwrócić uwagę, ponieważ jest ona bardzo popularna wśród klientek w Polsce. Metodę Hot-Bonded charakteryzuje przede wszystkim:

• łączenie hipoalergicznych włosów z wykorzystaniem kleju o bardzo dobrym składzie, który każdorazowo jest rozgrzewany w specjalistycznym aplikatorze,
• dodawanie związków polimerów do skórki pomarańczowej (jej wyciągu) oraz nasion sosny. Sprzyja to łatwemu usuwaniu zbędnych włosów,
• łączenia różnych części fryzury są dokonywane w kilku bardzo ważnych sekcjach głowy klientki. Ostateczną liczbę pasemek ustala stylista wykonujący konkretną usługę, a ich liczba może sięgać nawet dwustu.