REGNIS SP. Z O.O.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sklep.regnisgrzejniki.pl
Dodano: 2023-05-16
Telefon: 507 222 874
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: Tarnowska 32
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://sklep.regnisgrzejniki.pl/grzejniki-lazienkowe.htmAutor: Mateusz Kalinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dlaczego warto zdecydować się na grzejnik wodno-elektryczny?

Chcąc zagwarantować sobie komfort termiczny podczas porannej czy wieczornej toalety i jednocześnie zachować piękny styl łazienki lub pokoju kąpielowego, warto pomyśleć o doborze odpowiedniego grzejnika. Doskonałym rozwiązaniem w takich pomieszczeniach jest montaż kaloryfera, który będzie działał niezależnie od sezonu grzewczego, zapewniając przyjemny klimat. Nawet latem zdarzają się wilgotne i zimne dni, kiedy kąpiel w zimnym pomieszczeniu nie jest przyjemnością. Problem ten może rozwiązać właśnie hybrydowy grzejnik.

Poza samym dogrzewaniem pomieszczenia dobrze dobrany kaloryfer polskiego producenta może stanowić efektowny element dekoracyjny. Najlepszym rozwiązaniem dla każdego nabywcy kochającego komfort termiczny niezależnie od pory roku z pewnością będzie grzejnik wodno-elektryczny. Jest on zasilany zarówno przez instalację centralnego ogrzewania, jak i przez grzałkę elektryczną poza sezonem grzewczym. Grzałka dostarczana jest do nabywcy w komplecie z grzejnikiem.

Ponieważ oferta jest bogata, warto odwiedzić stronę sklep.regnisgrzejniki.pl należącą do producenta, gdzie dostępne są wszystkie artykuły produkowane także w wersji hybrydowej. Znajdą tam odpowiednie modele osoby zainteresowane produktami w stylu retro, klasycznym czy industrialnym. Każdy z wyrobów tej firmy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów gwarantujących wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Niezwykle efektownie w nowoczesnych łazienkach prezentują się takie modele jak:

  • elegancki Kreon,
  • efektowny, w ponadczasowym kształcie Pork,
  • wyjątkowa Łezka 3D lub 3DX,
  • dekoracyjny Mix Kalipso,
  • dekoracyjny Kalipso z lustrem

i wiele innych, w tym mnóstwo nowości.

Drabinkowe grzejniki wodno-elektryczne dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, standardowych i na indywidualne zamówienie, dlatego bez trudu można je dopasować do każdej przestrzeni, bez względu na to, czy wyposaża się łazienkę w domu, mieszkaniu, hotelu czy w dowolnej firmie. Każdy grzejnik można kupić z zaworem zespolonym z termostatem oraz z zestawem maskującym z rozetami i tulejami.