RoyalDekor Ewelina Stępień


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://royaldekor.pl/
Dodano: 2023-01-22
Telefon: 793-493-401
Miejscowość: Kłobuck
Adres: Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2
Kod pocztowy: 42-100

Źródła:
https://royaldekor.pl/zaproszenia-slubne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaproszenia_%C5%9Blubne


Autor: Mateusz Kalinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak wybrać zaproszenia na ślub?

Zaproszenia ślubne to jeden z pierwszych elementów przygotowań do ceremonii. Są nie tylko piękną kartką z datą i godziną, ale także wizytówką i odbiciem gustu państwa młodych. Jak dopasować zaproszenie ślubne do charakteru ślubu i wesela? Sprawdź, na co zwrócić uwagę.


Motyw przewodni uroczystości ślubnej

 

Ślub i wesele to wydarzenia, które przygotowujesz przez kilka miesięcy. Wybierasz kościół lub urząd, a także salę, w której odbędzie się impreza po zaślubinach. Niekiedy wesela organizowane są na świeżym powietrzu. To wszystko wymaga specjalnej oprawy i dodatków. Zaproszenia na ślub mogą odzwierciedlać styl uroczystości. Zwolennicy ślubu pod gołym niebem, lubiący jasne kolory i naturalne dodatki powinni wybrać zaproszenia w stylu boho. Delikatne kwiaty, suszone trawy, pióra, kokardy, eko papier i minimalistyczna czcionka, to cechy charakteryzujące klimaty boho. Zaproszenia ślubne będą wskazówka dla gości, jak ubrać się na uroczystość i czego mogą spodziewać się na miejscu.

 

Jednolity styl i kolory

 

Warto wybrać kolor przewodni, który przewinie się przez wszystkie elementy ślubu i wesela. Czasem wystarczy detal, który sprawia, że oprawa imprezy jest spójna i daje elegancki efekt. Organizując uroczystość w stylu rustykalnym, możesz postawić na wiele kolorów. RoyalDekor w swojej ofercie posiada zaproszenia w kolorze czerwieni, żółci, bieli czy zieleni. Wybrany kolor może być umieszczony np. na sukienkach druhen czy na krzesłach weselnych. Zaproszenia na ślub w stylu glamour zazwyczaj ozdobione są złotą czcionką i innymi elementami w tym kolorze. To idealny odcień do zdobienia sali weselnej. Organizując ceremonię zimą, dobrym pomysłem jest wybranie chłodniejszej stylistyki — srebra, błękitu i bieli. Jednolite dodatki sprawiają, że twoja uroczystość wygląda na dopracowaną w każdym szczególe.