Sadzonki.info.pl


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sadzonki.info.pl
Dodano: 2023-02-12
Telefon: 505 014 433
Miejscowość: Bronisze
Adres: Poznańska 98
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
https://sadzonki.info.pl/Autor: Mariusz Kwiatkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czy w Warszawie można kupić nasiona roślin od sprawdzonych producentów?

Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją roślin ozdobnych, współpracujące z różnymi dostawcami sadzonek oczekują od nich, że zakupiony u nich materiał będzie najwyższej jakości, wolny od chorób i zagwarantuje wysokie plony. Można tego oczekiwać od specjalistycznych firm, które mają wieloletnie doświadczenie i inwestują w rozwój.

W przedsiębiorstwie z linku sadzonki.info.pl zaopatruje się wiele sklepów. Wśród nich są m.in. sklepy z Warszawy oferujące nasiona i różnej wielkości sadzonki od tego producenta, który ma także w ofercie doskonałej jakości materiał w postaci:

  • bulw,
  • cebulek,
  • kłączy,
  • podkładek,
  • rozłogów

itp. Poleca je głównie producentom pragnącym dalej je rozmnażać. Asortyment jest niezwykle bogaty a wszystkie rośliny, zarówno te do ogrodów, na balkony, jak i do domów, wysyłane są do nabywców z paszportem wymaganym przez Unię Europejską.

Większość spośród oferowanych sadzonek roślin wyprodukowana została metodą "in vitro" w laboratoriach firmy, a następnie starannie pielęgnowana w doskonale utrzymanych szklarniach, gdzie są doglądane przez zatrudnionych w tym przedsiębiorstwie specjalistów. Jest to drogi sposób rozmnażania, ale wyjątkowo skuteczny, jeżeli chodzi o zabezpieczenie roślin przed chorobami grzybowymi. Pozwala też zwiększyć ich odporność na warunki klimatyczne, w jakich przyjdzie im rosnąć. Dzięki starannej opiece rośliny te świetnie się rozwijają i mają piękne wybarwienie liści oraz kwiatów.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do odbiorców hurtowych i można w niej znaleźć przeróżne rośliny. Są w niej m.in. sadzonki piwonii o dekoracyjnych kwiatach w różnych kolorach. Asortyment obejmuje około 200 odmian piwonii kwitnących bardzo wcześnie, jak i bardzo późno, dlatego osoby zainteresowane tymi pięknymi roślinami znajdą w ofercie rozmaite gatunki o kwiatach pojedynczych, półpełnych i kulistych.

Przedsiębiorstwo to ma także sporą ofertę sadzonek paproci o różnych wybarwieniach i kształtach liści oraz kłączy, sprzedawane w paletach po 104, 150 i 254 sztuki. Powyżej tej liczby cena pojedynczego egzemplarza jest niższa. w asortymencie są także rośliny do domu i ogrodu sprzedawane na multipaletach, które są pakowane do kartonów i wysyłane firmą kurierską. Przy większych zamówieniach towar dostarczany jest do klientów samochodami producenta na europaletach lub wózkach CCC.