STIER S.C.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.stier.com.pl/
Dodano: 2018-11-16
Telefon: 664 152 722
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Śląska 96
Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.htmlAutor: Olaf Woźniak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Aluthermo

System izolacji wielowarstwowe Aluthermo Quattro został stworzony z myślą o ocieplaniu budynków. Dzięki swojej stosunkowo niskiej cenie i szeregu pozytywnych właściwości produkt ten skutecznie wypiera na rynku inne materiały izolacyjne np. wełnę mineralną. Folia posiada również wiele alternatywnych zastosowań. Często wykorzystuje się ją do ocieplania rurociągów oraz zabezpieczania przewodów elektrycznych przed wilgocią, oraz szkodliwym działaniem środowiska np. gryzoniami lub insektami. Materiał ten jest również stosowany do ocieplania przyczep, furgonetek i wozów/przyczep kempingowych. 

Wśród jej największych zalet, możemy wymienić:

1. Wysoką termoizolację przy stosunkowo niewielkiej szerokości materiału ( ok. 1 cm).

2. Doskonałe zabezpieczenie przed wilgocią, nawet w przypadku piwnic sezonowo zalewanych wodą.

3. Wyjątkową lekkość, która nie obciąża konstrukcji, jak dzieje się to w przypadku ocieplania budynków wełną mineralną. 

4. Dużą odporność na ogień, materiał jest doskonałym zabezpieczeniem instalacji elektrycznej, gdyż w przypadku spięcia nie dojdzie do zapalenia się. 

5. Nietoksyczność - folia nie wydziela żadnych substancji chemicznych i radioaktywnych. Ponadto, nie pyli i nie powoduje alergii oraz podrażnienia błon śluzowych u ludzi i zwierząt. 

6. Jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia fizyczne, spowodowane działaniem środowiska, gryzoni oraz insektów. 

7. Nie rozwarstwia się i nie pęka podczas docinania i montażu. Dzieje się tak dlatego, że jest zgrzewana na całej długości i zbudowana z wyjątkowo plastycznych i sprężystych materiałów. 

8. Łatwość w samodzielnym montażu, gdyż wszystkie potrzebne instrukcje znajdują się na stronie dystrybutora stier.com.pl.

Folia Aluthermo posiada specyficzną budowę: 4 warstwy czystego aluminium o grubości 30 mikronów, oddzielone od siebie pęcherzykami powietrza zamkniętymi w folii polietylenowej oraz dodatkowe wypełnienie pianką polietylenową. Dzięki temu jest ona całkowicie nieprzepuszczalna dla wilgoci oraz nadmiernej utraty ciepła. 

 


Podobne

Image

SEBKEN

Oś. Jana III Sobieskiego 31
Trzciel