Studio Projektowe Motiv


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.studio-motiv.pl/
Dodano: 2022-06-08
Telefon: +48 604 434 422
Miejscowość: Poznań
Adres: Jana Nagórskiego 5
Kod pocztowy: 60-408

Źródła:
https://www.studio-motiv.pl/Autor: Aurelia Urbańska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dekoraktor wnętrz z Poznania - kiedy można go zatrudnić?

Przez wiele lat zawód dekoratora wnętrz nie był w Polsce najbardziej pożądany na rynku, z tej prostej przyczyny, że z usług takich osób korzystali tylko nieliczni klienci. Zwykle dotyczyło to zamożnych osób, które miały wielkie przestrzenie do urządzenia i brak czasu na to, ewentualnie brak wiedzy lub pomysłów. Obecnie jednak mocno się to zmienia, przede wszystkim ludzie uświadamiają sobie, że usługi dekoratora czy projektanta wnętrz polegają nie tylko na dekorowaniu wielkich willi drogimi dywanami i dziełami sztuki. Przeciwnie, mogą nawet bardziej przydać się osobom o przeciętnych dochodach, które na przykład mają niewielkie mieszkania i nie wiedzą, jak je urządzić, by wszystkim domownikom było wygodnie.

Z pewnością jedną z najczęstszych sytuacji, w jakiej pomoc projektanta wnętrz okazuje się bezcenna, jest ta, w której trzeba połączyć walory estetyczne z ergonomią i małym metrażem. Zdecydowana większość osób w Polsce mieszka na mniejszej niż większej przestrzeni, tylko nieliczni mogą pochwalić się imponującym metrażem, co jest oczywiście związane z wysokimi kosztami za metr kwadratowy. Dotyczy to zwłaszcza wielkich miast, toteż dekorator wnętrz z Poznania często urządza niewielkie mieszkania, które muszą wygodnie pomieścić nieraz sporą liczbę osób. Oczywiście nie oznacza to, że urządzenie wielkiej powierzchni także jest łatwe. W takich przypadkach problemem często jest brak wygody, bo na przykład niczego nie ma się pod ręką w kuchni. Nieraz też posiadacze dużych domów czy mieszkań obawiają się, że będą one wydawały się puste, nieprzytulne i chłodne.

Dekorator zna wszelkie zasady i triki na rozwiązywanie takich i tysięcy innych problemów, wobec czego można z całą pewnością stwierdzić, że jego usługi są nie do zastąpienia. Oczywiście wiele osób chce lub woli urządzać swoją przestrzeń samodzielnie, korzystając na przykład z poradników, magazynów czy internetu. Z pewnością jednak nie uzyska się samodzielnie takiego samego efektu jaki zagwarantować może fachowiec, obdarzony w dodatku olbrzymią kreatywnością.

Powoduje to, że z usług studia Motiv korzysta wiele osób, wcale nie tylko zamożnych, dysponujących dużym budżetem, tym bardziej że nic nie stoi na przeszkodzie, by firmie powierzyć urządzenie na przykład tylko jednego pomieszczenia. Może to być na przykład pomieszczenie najbardziej nieustawne czy sprawiające problemy z innego powodu.