SYSTEM 1 Sp. z o. o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.system1.pl/
Dodano: 2020-08-24
Telefon: +48695666646
Miejscowość: Szczecinek
Adres: E. Plater 25A
Kod pocztowy: 78-400

Źródła:
Autor: Mateusz Kalinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Interfejs obd2 bluetooth - system1.pl

Obecnie produkowane samochody bazują na układach elektronicznych, sterownikach oraz czujnikach, które przekładają się na prawidłową pracę jednostek napędowych. Pojazdy te są bezpieczniejsze w porównaniu do modeli sprzedawanych w przeszłości, a wpływ na ten stan rzeczy ma szereg dodatkowych elektronicznych systemów odpowiadających za bezpieczeństwo. Kontrolowanie oraz naprawa wymaga więc podłączenia ich do złącza OBD2 znajdującego się w aucie. Czynność ta może być przeprowadzana w profesjonalnych warsztatach lub we własnym garażu. Podstawą jest posiadanie artykułu, takiego jak diagnostyczny interfejs OBD2 Bluetooth.

Jego sprzedaż to specjalizacja firmy System1, dostarczającej innowacyjnych rozwiązań kierowcom oraz mechanikom samochodowym. Proponuje nowoczesne urządzenia iCar Vgate w wersji PRO, określane mianem niezawodnych interfejsów o szerokich możliwościach. Dzięki nim możliwe jest szybkie odczytywanie oraz kasowanie ewentualnych błędów, jak i podgląd stanów czujników czy aktualnych parametrów. Systemy te są łatwe w obsłudze, a w ich zestawie znajduje się instrukcja w języku polskim. Komunikują się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, dlatego są sterowane poprzez telefon komórkowy lub  inne urządzenie mobilne. Firma posiada najlepsze narzędzia diagnostyczne w niewygórowanych cenach, które przyspieszają procesy diagnostyczne różnych usterek w nowoczesnych modelach pojazdów.

Drugim cieszącym się renomą produktem, jest ELM327, łączący się z większością silników samochodów osobowych na szynach CAN. Przyspiesza kontrolowanie aut i pozwala:

  • zapoznać się z parametrami silnika,
  • monitorować jego pracę,
  • testować moc wyrażoną w koniach mechanicznych,
  • odczytywać błędy komputera,
  • diagnozować pojazdy z protokołem OBD2.

Podobnie jak pierwszy system, ten także łączy się z komputerem za pomocą protokołu Bluetooth, przez co użytkownicy pozbywają się problemu z nieestetycznymi kablami, które często się plączą. Zasięg wynosi nawet kilkadziesiąt metrów, a sam interfejs pozwala monitorować parametry pracy silnika w czasie rzeczywistym oraz odczytywać wyniki online.