TanieMilitaria.pl


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 22 400 51 52
Miejscowość: Warszawa
Adres: Lasek Brzozowy 13
Kod pocztowy: 02-792

Źródła:
https://www.taniemilitaria.pl/pl,kategoria,multitool,0,139,161,1149,0,1,name,asc.html
https://www.spidersweb.pl/2017/05/militaria-multitool-leatherman-signal.html


Autor: Rozalia Mazurek


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Multitool to niezbędnik w każdej sytuacji

Ci, którzy cenią różnego rodzaju gadżety ułatwiające życie, z pewnością docenią multitool. Na rynku można znaleźć ich bardzo wiele modeli, więc tak naprawdę można je dopasować do własnych potrzeb. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są niewielkich rozmiarów i można je zabrać praktycznie wszędzie. Dlaczego warto je mieć? O tym dowiesz się za chwilę. 

Narzędzie wielofunkcyjne może przypominać kształtem kartę lub kombinerki. Zazwyczaj wykonywane jest z dobrej jakości metali i tworzyw sztucznych. Rękojeść jest zrobiona zwykle z materiału antypoślizgowego tak, aby zapewnić pewny chwyt. 

Warto w tym miejscu opisać niektóre z oferowanych narzędzi. Karta Survival to jedno z tych narzędzi, które warto mieć ze sobą nie tylko na biwakach, wycieczkach i obozach. Dzięki niej możesz otworzyć puszkę, butelkę, przeciąć liny, pasy, obrać owoce lub przykręcić śruby. Taka karta z jednej strony ma podziałkę, dlatego też może być wykorzystywana jako krótka linijka. Może być również stosowana jako klucz do małych i płaskich śrub. Karta Survival sprawdzi się także jako piła czy skrobaczka. 

Z kolei niezbędnik oferowany przez Swiss-Tech ma aż 7 funkcji. Może być wykorzystywany jako nóż, skrobaczka do ryb, wyjmowacz haczyka, szczypce, przecinak do drutu czy też karabińczyk. W sytuacjach zagrożenia z pewnością przyda się ledowa latarka. Całość jest niezwykle lekka, a obudowa została wykonana z ABS-u w kolorze zielonym. To propozycja dla tych, którzy dużo czasu spędzają nad wodą. 

Narzędzia wielofunkcyjne świetnie się sprawdzają w przypadku wypraw czy wypadów za miasto. Okazują się przydatne także wtedy, gdy potrzeba naprawić usterkę lub nie mamy przy sobie specjalistycznych narzędzi. Standardowo można znaleźć w nich takie funkcje jak scyzoryk czy nóż. Mniej popularne modele mogą być wykorzystywane jako mini młotki, przebijaki czy pilniki. 

Wybierając idealne narzędzie dla siebie, warto zastanowić się nad funkcjami, na których nam najbardziej zależy. Na stronie taniemilitaria.pl można znaleźć różnorodne multitoole w atrakcyjnej cenie.