Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://meblopol24.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 61 652 51 35
Miejscowość: Poznań
Adres: Bogusławskiego 11
Kod pocztowy: 60-214

Źródła:
Autor: Maks Borowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Biała Bejca Nitro - Recenzja

Każdy, kto buduje lub remontuje własny dom, wie, jak wiele czasu i energii to zajmuje. Dobry wybór używanych produktów sprawia jednak, że sprawy posuwają się sprawnie do przodu. Dlatego zanim wybierze się konkretną bejcę, warto sprawdzić, jakimi właściwościami się charakteryzuje.

Bejcowanie jest sposobem na to, by zabezpieczyć drewno i nieco poprawić jego estetykę. Bejce nie są farbą, dlatego też pigmenty są naprawdę delikatne i tak naprawdę jedynie podkreślają słoje drewna. Prawdą jednak jest, że każda bejca na każdym drewnie wygląda inaczej. Drewno dębowe czy sosnowe różnią się twardością między sobą, dlatego też nie można oczekiwać takiego samemu efektu w obu przypadkach. Dodatkowo w pewnych wypadkach należałoby nawet kupić dwie różne bejce, jedną do dębu, drugą do sosny.

Prawdą jednak jest, że bejcowanie to nie tylko ochrona. W przypadku tych bejc, które mogą być wykorzystywane na zewnątrz dodawane są substancje chemiczne, które np. zapobiegają rozwojowi pleśni. Warto wiedzieć, że wybór bejcy może znacznie przedłużyć czas wykorzystywania drewna. Nie warto oszczędzać, ponieważ może to być jedynie pozorna oszczędność. Zakup nowej podbitki będzie z pewnością znacznie przewyższał koszty bejcy.

Jedną z dostępnych na rynku bejc jest biała bejca do drewna Nitro. W tym wypadku można być pewnym, że zakupiony produkt jest wysokiej jakości. Jest dobrym rozwiązaniem, kiedy potrzeba odświeżyć meble, drzwi wewnętrzne czy ramy luster. Dobrze sprawdza się w środku, choć jest odporna na działanie promieni UV, dlatego też wydłużony jest czas pomiędzy jednym a drugim bejcowaniem. Wspomniana bejca będzie trafionym wyborem, jeśli potrzeba będzie rozjaśnić pomieszczenie. Sprawi, że drewno będzie wyglądało o wiele bardziej estetycznie. Słoje zaś będą widoczne.

Opisywana wyżej bejca jest dostępna nie tylko w małych butelkach - 0,5 litrowych, ale również większych - 2 i 5 l. Większe opakowania będą odpowiednie dla tych, którzy zawodowo zajmują się stolarką lub mają duże ilości mebli do renowacji. Na meblopol24.pl można znaleźć wspomnianą bejcę.