Ubezpieczenia Paulina Wilczak


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://pwubezpieczenia.pl
Dodano: 2023-02-18
Telefon: 535 755 503
Miejscowość: Lublin
Adres: Okrzei 2
Kod pocztowy: 20-128

Źródła:
https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-samochodu/Autor: Emil Majewski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ubezpieczenie samochodu w Lublinie - czym jest OC?

Każdy kierowca, niezależnie od marki czy roku produkcji samochodu, jaki posiada, jest zobowiązany do wykupienia obowiązkowej polisy OC. Składa się na nie ubezpieczenie majątkowe, zabezpieczające kierowców i umożliwiające pokrywanie szkód w razie wypadku lub innych wydarzeń. Chroni ono przed niespodziewanymi wydatkami, które bywają wysokie i wiąże się z wypłacaniem rekompensaty finansowej za zniszczenie mienia. Tego typu polisy można wykupić w biurze Ubezpieczenia Paulina Wilczak, czyli firmie proponującej atrakcyjne cenowo pakiety dla klientów o różnych potrzebach. Ostateczny koszt zależy przede wszystkim od stanu pojazdu, doświadczenia kierowcy oraz pojemności silnika.

Oferowane ubezpieczenie samochodu w Lublinie, jakim jest OC, obejmuje między innymi stłuczkę na światłach, zarysowanie czyjegoś auta, przykładowo podczas wysiadania, potrącenie pieszego bądź rowerzysty, wjechanie w inny pojazd, gdy stoi na światłach lub parkingu, zniszczenie bramy wjazdowej i nie tylko. Dzięki polisie sprawcy kolizji nie martwią się o konieczność wypłacania rekompensaty czy opłacania napraw z własnej kieszeni, dlatego sporo zaoszczędzają.

Zainteresowani tego typu ubezpieczeniem powinni dysponować ważnym dokumentem potwierdzającym tożsamość lub dowodem rejestracyjnym zawierającym niezbędne informacje związane z ubezpieczanym samochodem. Przedstawiciel biura przygląda się między innymi pojemności i mocy silnika auta oraz informacjom o marce, modelu czy roku produkcji. Do nawiązania współpracy niezbędne jest również prawo jazdy, umowa sprzedaży auta, jeśli klient jest nowym nabywcą, który nie zdążył go jeszcze zarejestrować oraz obecna umowa ubezpieczeniowa. Może być ona zastępowana zaświadczeniem o przebiegu polisy.