Vismeb


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.vismeb.pl/
Dodano: 2022-03-01
Telefon: 501 194 339
Miejscowość: Marki
Adres: Stanisława Moniuszki 2
Kod pocztowy: 05-270

Źródła:
http://www.vismeb.pl/nasze-realizacjeAutor: Dariusz Nowakowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Garderoby na zamówienie – jak zaplanować i jakie materiały wybrać?

Możliwość wygospodarowania w domu osobnego pomieszczenia, w którym będą przechowywane ubrania czy niezbędne tekstylia, pozwala zminimalizować liczbę szaf, komód i schowków, a tym samym lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. W tym celu można też odpowiednio zaaranżować znajdujące się w mieszkaniu wnęki. Aby jednak garderoba spełniała swoją rolę i była funkcjonalna, koniecznie trzeba ją dobrze zaplanować, uwzględniając wszystkie potrzeby.

W garderobie na pewno muszą się znaleźć pojemne, głębokie półki oraz szuflady w różnych rozmiarach – osobne na odzież, a osobne na bieliznę czy dodatki. Warto też pamiętać o drążkach i wieszakach, dzięki którym ubrania będą mogły być wygodnie rozlokowane. Firma Vismeb zajmująca się produkcją mebli na wymiar zwraca też uwagę na właściwe oświetlenie całego wnętrza garderoby. Źródła światła powinny znajdować się nie tylko w centralnym punkcie sufitu, ale także we wnętrzach poszczególnych modułów. Dzięki temu zawartość wszystkich półek będzie dobrze wyeksponowana i widoczna. Ciekawym rozwiązaniem są też czujniki ruchu ułatwiające korzystanie z szaf.

Garderoby na zamówienie zawsze przygotowywane są z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta. Przed przystąpieniem do stworzenia projektu przeprowadza się dokładne pomiary pomieszczenia z uwzględnieniem rozmieszczenia okien, skosów – jeśli garderoba będzie zlokalizowana na poddaszu. Garderoby budowane są z solidnych materiałów, służą do tego płyty meblowe o grubości 18 mm. Płyty wytwarzane przez takie renomowane marki jak Kronopol oraz Egger są wytrzymałe, zapewniają sztywność i stabilność mebla, a przy tym są odporne na zarysowania, pęknięcia czy zmatowienie.

Klienci mają do wyboru bardzo bogatą kolorystykę płyt laminowanych i fornirowanych, są wśród nich płyty meblowe z wykończeniem matowym i półmatowym oraz z połyskiem. Obudowy modułów, jak również fronty szuflad czy drzwi dostępne są w różnych wariantach, między innymi:

  • bambus jasny i ciemny, wąski i szeroki,
  • drewno rodzime – dąb, buk, czereśnia lub orzech,
  • drewno egzotyczne, takie jak heban, merbau, tek, bodo czy zebrano.

Ponadto garderobę można uzupełnić także meblami tapicerowanymi, lustrami stojącymi czy stolikami. W celu optycznego powiększenia przestrzeni, ale i dla wygodnego przymierzania strojów można na jednej ze ścian zastosować pokrycie lustrzane.