WindBal


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://windbal.pl/
Dodano: 2020-11-04
Telefon: 793 834 035
Miejscowość: Tychy
Adres: Wałowa 39
Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://windbal.pl/namioty-pneumatyczneAutor: Emil Majewski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Namioty dmuchane

Zastanawiając się nad wyborem stoiska na targi i pragnąc przedstawić tam swoje produkty, zapoznając klienta z marką, warto pomyśleć nad ofertą firmy Windbal. Jest to przedsiębiorstwo produkujące namioty dmuchane na różne wydarzenia, które przede wszystkim mają służyć jako namioty reklamowe wielu firmom i branżom. Namioty te wykonane są z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na wiele czynników, w tym między innymi na:

  • promieniowanie słoneczne,
  • deszcz,
  • porywisty wiatr.

Doskonale sprawdzą się jako stoisko na targach i jako schronienie dla konkretnej grupy osób na różnych wydarzeniach, na przykład muzycznych. Są one dostępne w kilku wielkościach i największy z nich ma powierzchnię 38 m², ale są także namioty o powierzchni 24 i 16 m². Sercem całej konstrukcji są pałąki dmuchane, do których montowane są specjalne ścianki. Jeżeli klient uzna, że nie są one potrzebne, można z nich zrezygnować. Istnieje możliwość wyposażenia ścianek w nieduże okienka. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na każdym z namiotów logo marki, adres firmy lub zdjęcie z realizacji jej projektu.

Namioty te są trwałe i podczas korzystania z nich cały czas zasilane są prądem, aby utrzymać stałe naprężenie. Nie ma żadnego problemu ani z ich instalacją, ani z demontażem, a do tego są niezwykle lekkie i z łatwością można je przewieźć nawet samochodem osobowym. Oprócz standardowych namiotów pająków, jest także możliwość zamówienia indywidualnego namiotu pneumatycznego w kształcie, jakiego zażyczy sobie klient.

Do wyboru jest także rodzaj pokrycia, którym może być materiał powleczony PCV z drukiem UV lub materiał impregnowany PP z drukiem sublimacyjnym. Materiały te różnią się gramaturą. Zestaw obejmuje:

  • dmuchawę,
  • przełącza zasilające,
  • mocujące linki i szpilki,
  • dużą torbę transportową,

do której można zmieścić cały namiot. Każdy z produktów może mieć naniesioną grafikę zgodną z życzeniami klientów. Oprócz logo mogą to też być różnego rodzaju hasła reklamowe, nr telefonu czy inne zdjęcia. Nanoszony przez producenta nadruk jest trwały i odporny na wiele czynników.